skoro 2 mesiace

Príspevok v téme: skoro 2 mesiace
sanara

Meriam 170-702cca a vazim 63-62
cvicim pravidelne uz skoro 2mecia to bude ale mam tu problem neschudla som tak radikálne neake tie 5kg za mesiac ...asi to bude tym ze moje telo uz ma taku stanovenu vahu vsetko je v pohode len ma trapia nohy a zadok ...aaa stale ked sa najem automaticky sa mi nafukne brucho ... aj to vyprazdnovanie je nepravidelne ....
a este aj tieto sviatky prejedania achh ---
Potrtebovala by som poradit nieco na to travenie ale aj co robit aby som zmenila tu moju dolnu cast tela :)

Ewka12

psyllium su tabletky ale da sa to aj v prasku,je to cista vlaknina,ja si davam tak 4-5tabliet za den vzdy okolo obeda a vecer pred spanim po dve-tri.nie su ani drahe.a pomaha ozaj kazdy den idem rano na toaletu co predtym nebolo.niekedy aj dvakrat za den,konecne nemam zapchu a nafuknute brucho,rano este pijem nalacno kavu s mliekom,ta trochu posobi ako mierne prehanadlo,skus to

evik1

Looisa,moja milá,aj ja som tu už prispela do podobnej témy,rada by som sa riadila tým,čo si poradila,ale ako som písala,behám denne 10 km,strava je vyprofilovaná už len na určitý nemastný a nezdúvací druh kvoli tráveniu a nohy furt jak shwarzenegger,keby aspon tvrdé...psylium som užívala asi 2 roky,potom som ho vysadila a žiadna zmena k horšiemu,myslela som,že bez toho nemůžem ani byt,proste si musím dávat pozor na stravu)oligosacharidy v zelenine,inak mám po chlebe a ide ma roztrhnút.probiotiká jem denne.

xdanielax

podla mna su dobre ovsene vlocky, resp. celkovo celozrnne vyrobky, acidko.. lanove semienka su vyborne a rano vypit vodu s citronom nalacno. ked potom budes jest pravidelne kazde tri hodky, metabolizmus sa fajn nastartuje. + pohyb ma na to vplyv tiez :)

carey

ahojte, no ja tiez uzivam psyllium a nepomaha mi, nechodim pravidelne a to sa snazim aj vela pit...ale vcera som nesla mozno aj preto ze som jedla aj nezdrave jedla, sak to poznate, kazdy vyvara, vypeka a my odolavajme... neviem budem si to davat aj rano aj vecer, lebo doteraz som si davala len rano

Ewka12

ja mam tiez problemy s vyprazdnovanim,skusam akurat psyllium a musim povedat ze ozaj pomaha, kazdy den idem na velku vacsinou rano, tiez sa snazim nieco schudnut,som na tom ako ty, mam 174cm a 65kg.stehna a zadok moj najvacsi problem,ale snazim sa s tym zmierit ze mam taku postavu,aj ked cvicim je to stale to iste,priatelovi sa pacim nema rad vychrtliny,co sa mam cely zivot trapit s dietami?