Wild yam

Príspevok v téme: Wild yam
sisa2890

Chcela by som sa opytat, mam dlhotrvajuce problemy s menstruaciou, ktora chodi nepravidelne, pritom pride iba vdaka hormonom koly ktorym mi narastie vysoia sliznica a nesutocne zo mna leje, mavam krvave vytoky, aj cely mesiac. uz som nielen ja zufala ale aj lekar. mam 30 rokov.
Chcem sa opytat. Kupila som si wild yam a zaujima ma ako ho uzivat, Ci kazdy den jednu tabletku, alebo od urciteho dna cyklu? Prosim poradte, pripadne RTG ak vies poradit ako to uzivat, lebo som uz zufala. Chcem sa vyhnut aj kyretazi na ktoru ma chcu poslat. Mozno sa nevyhnem, ale za pokus to stoji. Vdaka.

33nela33

Dobry den vie mi niekto poradit co mam uzivat pri Endometrioze???Pred dvomi rokmi som mala laparoskopicky vycistene brucho a odstranena cysta,potom polrocna pauza od menzesu a teraz zase zakrvacana cysta......da sa to nejak liecit???Dakujem

janett1

RNG, chcem sa spytat, pri menstruacnych probemoch-spinenie 10 dni pre menš. a uzivanie wild yamu od swansonu. Aby som teda dosiahla ucinnu latku, je treba denne uzit 5 tbl, je potrebne to takto uzivat denne? po aku dobu?

Veju13

RNG, dobry den. Chcem sa Vas spytat aky hlavny rozdiel je medzi Wild Yam a Dong Quai? Pripadne, ci ich mozem brat spolu? Pravdupovediac, ani sama neviem co by som potrebovala, len uz som zufala. K Don Quai som sa vlastne dostala na internete cez temu nechut na sex, co je mojim problemom. Viem o vsetkych moznych spustacoch tohto problemu ako je stres, stereotyp alebo ine problemy s partnerom atd. V tom problem nie je. Ja sa domnievam, ze mam v neporiadku hormony a prekrvovanie (gynekologovia mi nepomohli, nestoja za rec nasi doktori), a tak nieco vyskusat musim. Mam velky problem aj s akne, menstruaciu si niekedy celu preplacem alebo prenervacim alebo vsetko dokopy, mam aj bolesti a inokedy ani neviem, ze ju mam. Prosim Vas, poradte mi. Dakujem.

LufaT

Písala som Vám pred niekoľkými dňami. Pán RNG prosím Vás, mohli by ste mi odpovedať?
Ďakujem

Našla som Yam od firmy Swanson. Wild Yam koreň. Píšu:

V dvoch kapsuliach Swanson Wild Yam koreň je obsiahnutých až 190 mg sušeného koreňa rastliny a 810 mg extraktu (10% koncentrácia diosgeninu) pre najvyšší účinok na organizmus.

Balenie: 100 kapsúl, 405 mg

Odporúčané dávkovanie:2 kapsule denne, zapiť vodou / alebo na odporúčanie lekára.

Obsahuje:10 % diosgenin

Bol by obsah diosgeninu v tejto dávke dostačujúci, t.j. ak ste mi odporučili 200 g denne.

Lucia

LufaT

RNG ďakujem za odpoveď. Našla som Yam od firmy Swanson. Wild Yam koreň. Píšu:
V dvoch kapsuliach Swanson Wild Yam koreň je obsiahnutých až 190 mg sušeného koreňa rastliny a 810 mg extraktu (10% koncentrácia diosgeninu) pre najvyšší účinok na organizmus.
Balenie: 100 kapsúl, 405 mg
Odporúčané dávkovanie:2 kapsule denne, zapiť vodou / alebo na odporúčanie lekára.
Obsahuje:10 % diosgenin

Bol by obsah diosgeninu v tejto dávke dostačujúci, t.j. ak ste mi odporučili 200 g denne.

Lucia

RNG

Nuz tych co ovplyvnuju hormony je viacero, yam tj diosgenin v nom , davka 200 mg pomoze velkej vacsine. Ale su aj ine, ako damiana, black cohosh, pupalkovy olej, Dong Quai atd, tj ked jedno nepomoze, moze druhe.
Prisilne krvacanie moze byt aj z nedostatku krvnych platniciek alebo slabej zrazavosti krvi

analyn

cely zivot mam 2-3dnove velmi silne krvacanie, ziadne doplnky mi nepomahaju, tak to riesim s plienkovymi nohavickami, nemusim sa bat pretecenia, zaspinenia a pod., naozaj odporucam. Skus.