Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wild yam

Príspevok v téme: Wild yam
sisa2890

Chcela by som sa opytat, mam dlhotrvajuce problemy s menstruaciou, ktora chodi nepravidelne, pritom pride iba vdaka hormonom koly ktorym mi narastie vysoia sliznica a nesutocne zo mna leje, mavam krvave vytoky, aj cely mesiac. uz som nielen ja zufala ale aj lekar. mam 30 rokov.
Chcem sa opytat. Kupila som si wild yam a zaujima ma ako ho uzivat, Ci kazdy den jednu tabletku, alebo od urciteho dna cyklu? Prosim poradte, pripadne RTG ak vies poradit ako to uzivat, lebo som uz zufala. Chcem sa vyhnut aj kyretazi na ktoru ma chcu poslat. Mozno sa nevyhnem, ale za pokus to stoji. Vdaka.

hviezda01

a tá dávka,200mg diosgeninu,ktorú by som mala užívať kvoli mojim problémom,to je dávka na jeden deň?
Lebo som našla diosgenin 20mg,kde píšu,že sa užíva jedna kapsula denne,tak neviem

RNG

Asi n ikde. Ale napr swansonvitamins.com ma extrakt z yamu, kde mas v kazdej kapsuli zarucene 40 mg Diosgeninu. Maju lacne produkty ale drahe postovne na Slovensko, tj oplati sa od nich objednavat len vacsie zasielky. Alebo pouzi shipito.com, kde mozes dat dorucit produkty od roznych US vyrobcov a oni to skonsoliduju a poslu ti to do Europy s lacnejsim postovnym, ako ma Swanson

RNG

Principialne neodporucam branie ziadnych chemikalii,vcitane schvalenych farmaceutickych liekov, co maju skodlive postranne ucinky.

hviezda01

myslím,či možem užívať antikoncepciu a prírodny produkt,ktorý obsahuje ženské hormóny zároveň
Ďakujem

RNG

Hviezda, samozrejme to mozes uzivat, doplnky nemozu byt podla definicie skodlive, len neocakavaj z toho vysledky na upravu hormonov, co dostanes napr z davky 200 mg diosgeninu.
Ked zoberies 4 tablety za den, mas sancu ze to bude pracovat lepsie, hoci ti neviem povedat nakolko lepsie, kedze tam nie je uvedeny obsah diosgeninu v yame, ktory sa moze pohybovat od 2 az do 16%.
Ostatne zlozky nie su predavkovane ani v 4 az 6 tabletach denne,podla novsich vedomosti od roznych lekarov, samozrejme nie tych, co sa zaryte drzia davno prekonanych odporucenych dennych davok z roku 1948.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wild yam - Fórum - ZDRAVIE.sk