Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikácie s príjmom potravy po operácii hiatovej hernie

Príspevok v téme: Komplikácie s príjmom potravy po operácii hiatovej hernie
lucia0102

Prosím Vás má/ mal niekto podobný problém. Vedel by mi niekto poradiť? Došlo už k výraznému úbytku na hmotnosti z dôvodu nemožnosti prijať akúkoľvek stravu. Po laparoskopickej operácii hiatovej hernie neprejde do žalúdka ani čaj...nieto ešte nejaká strava. Ak niečo prejde, tak s obrovskými komplikáciami a s bolesťou. Už neviem, čo robiť...prosím poraďte...

lucia0102

...no oni tam vraj urobia nejakú manžetu...museli ju teraz zväčšiť, lebo na kontrole zistili, že je príliš pritiahnutá....po zväčšení cca. 1 deň išla strava trošku lepšie, no ale po tom sa to zase každý deň zhoršovalo.....a stále to ide ťažšie a ťažšie...no je mi trápne ísť zase za lekárom, keď on to videl a povedal, že je to v poriadku a na kontrolu mám ísť až o niekoľko týždňov...a neviem, čo robiť, keď sa nemôžem najesť ani napiť...

lucia0102

skontrolované to bolo...a doktor povedal, že všetko je na svojom mieste...no nemôcť sa najesť, ani napiť mi nepríde v poriadku...už mám trochu aj strach...

muc

neostava nic ine, len zistit, preco je tomu tak. skontrolovalo sa to gastroskopom?
je tazke radit, ak nie je jasna pricina nepriechodnosti pazeraka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplikácie s príjmom potravy po operácii hiatovej hernie - Fórum - ZDRAVIE.sk