Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstranovanie nevyrastenych zubov mudrosti operaciou

Carie

Ja som bojovala roky o to, aby mi vytrhli vsetky zuby mudrosti. Jeden vytrhli, zan som neplatila, lebo sposoboval dost velke zdravotne problemy. Mi to tam zahnisavalo, ale kazdy tyzden dva som sedela so strasnymi bolestami na pohotovosti alebo u svojho zubara a on mi potom vycistil ten hnis. Jak mi to vytrhli, bol konecne pokoj. Dalsie tri mi vytrhnut nechceli, hoci rastli krivo, zavadzali. Ale ze zdrave zuby oni netrhaju. Nakoniec som isla na sukromnu kliniku a tam mi to hned odporucili vytrhnut, ze osmicky tlacia na sedmicky, nie je pre ne miesto a ak to takto necham, nakoniec mi poskodia aj sedmicky. Tak mi ich konecne vsetky vytrhali. Bolo to dost drahe, ale konecne mam pokoj. Radim brat pred aj po zakroku Wobenzym, velmi rychlo sa to potom zahoji. Ja som ani tabletky od bolesti nepotrebovala. A to ked mi trhali ten prvy, Wobenzym som nebrala a musela som asi tyzden brat pravidelne tabletky proti bolesti.

ATIDE/ESMERA

Ja som dnes práve bola na tkaomto zákroku, že mi operatívne odstraňovali nevyrastený zub osmičku. Bolesť som cítila, lebo zle pichol injekciu či čo, ale potom už nei, troška sa to skomplikovalo, ale inak pohoda, ešte účinkuje injekcia, šili mi to aj, neviem, aká bude bolesť potom

simka111

S tym nalomenim sánky to myslim kôli tomu že nemôžem poriadne otvoriť ústa, takže k tým horným zubom by bol tažší pristup...

Deaa

Neviem o tom žeby mi nalomili sánku...
Marodka je cca týždeň, ak ti to dobre spravia za pár dni si v pohode, len si daj záležať na tom aby si si dávala obklady aby si nevyzerala ako škrečok =D. Na mliečne výrobky ma síce nikto neupozornil, ale ja som ich nejedla týždeň, kvôli baktériam

simka111

Nalomenie sánky, to znie dobré... :) a ako dlho je asi marodka???? Kašovita strava by mi problém nerobila, lebo ani teraz nemôžem veľmi kusať lebo ma bolia čelustné klby ale to mam asi od tých zubov, neviem či ich dať von alebo nie, jedna zubarka vraví toto, druhá zas iné... fakt neviem :( a je pravda že potom by sa určitú dobu nemali jesť mliečne výrobky????

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstranovanie nevyrastenych zubov mudrosti operaciou - Fórum - ZDRAVIE.sk