Odstranovanie nevyrastenych zubov mudrosti operaciou

achjaj555

Mna toto asi tiez caka a chcela by som sa spytat na jednu vec. Ked som u zubara a cosi mi robi na zadnych zuboch, tak ma z toho strasne natahuje a mam problem to nejak zastavit. Dali mi raz cosi na uvolnenie ale to moc nepomohlo, ani sol na spicku jazyka nie je ziadny zazrak. Aj ked si doma cistim zadne zuby kefkou, aj vtedy ma skoro vzdy dost natiahne takze mam to dost blbe........ :( Nemate ta niekto podobny problem? A neviete ako sa da s tymto potom vydrzat vyberanie osmiciek ked ma tam bude stale davit?

Deaa

vôbec to nie je také strašné, sú aj horšie veci, počas zákroku to nebolí lebo budeš mať anestézu a keď začneš pociťovať bolesť dáš si ibalgin.. prvé dva dni po zákroku som si dávala tabletky od bolesti ale to skôr hlavne večer aby som sa mohla vyspať, a to že nemôžeš poriadne otvoriť ústa.. no oni ti dajú rozťahovák alebo čosi aby si im nezavrela ústa počas zákroku, nepríjemné bolo, že som nemohla jesť všetko a bola som opuchnutá.. a opýtala som si zuby domov na pamiatku =D

simka111

Hrozne, ja ked počujem zuby mudrosti, tak mam traumu, ešte som ich nebola vyberať ale asi pôjdem, len problém je že nemôžem poriadne otvoriť ústa, takže asi pôjdem do anestézy, a oni mi bdu otvárať ústa nasilu???? nemôžu mi zlomiť sanku???? pomoooc :(

Deaa

všetky 4 naraz? O_o ja som bola nedávno vysekávať 8čky dolné, v monobloku v Prešove, mala som len lokálnu anestézu a chystám sa objednať na ďalšie vysekávanie horných 8čiek, všetky 4 naraz sa mi zdá dosť kruté... ale dá sa to prežiť..

J111

Mne trhali jeden zub mudrosti, dal mi dve injekcie, vsetko. Potom som mal papulu jak po riadnej bitke, ale prezil som to.