Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prestala som brat tabletky

Príspevok v téme: prestala som brat tabletky
Ewka12

ahojte baby,
chcem sa spytat ci mate niektora s tymto skusenosti,prestala som brat HAK, lebo mi nerobi dobre,uz som vyskusala vela druhov,bolieva ma hlava,prsia,nechut do sexu,naladova,priberam z nej atd.lenze neviem co teraz lebo mam priatela,sex mame dost casto a dieta by sme chceli az za cca dva roky.Ako sa chranit?prezervativy neznasam,mam sa orientovat podla plodnych dni?ze ked ich nemam moze to dat priatel kludne do mna?ake ine druhy antikoncepcie su dobre ked som este nerodila?

sweetcandy

Hladala som tie tampony tiez na nete, nasla som nejake stranky, ale su to skor pribalove letaky. Internetova lekaren Magister.sk ich ma v ponuke tovaru, ale su vraj "nedostupne". Mozno ich bude tazke zohnat, ze ich ani lekarne velmi nedrzia.
Co sa tyka toho vytekania, tak mne to velmi nevyteka, len potom neskor :) Ale neprekaza mi to nejak.

jankaaaaaaaa

ja som pocula ze cipky su pohodlnejsie lebo menej vytekaju ako krem, ale neskusala som ani jedno ani druhe. a tie tampony som nasla tu: www.zdravie.sk

sweetcandy

Ja používam krém a som spokojná. Čípky som ešte neskúšala, ale vraj sú tiež dobré, no neviem porovnať. Iná možnosť sú ešte tie tampóny, ale tie nepoznám, neviem či sa to vôbec predáva na Slovensku, netuším..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prestala som brat tabletky - Fórum - ZDRAVIE.sk