neviem co to znamena

smutná4

asak

prepáč, že som písala s tvojim menom, bol to preklep

asak

ano berie ma na krasne miesta, ked je doma trávi dni somnou, bral ma aj do zahraničia, vsetko funguje ako má, ale preco tie bozky chybaju to neviem snazím sa ho pochopiť, ale nedá sa. Niekedy áno prekvapí ma s bozkami. Možno ma prekvapí časom este viac. Inac dakujem za názory

asak

asak

ano berie ma na krasne miesta, ked je doma trávi dni somnou, bral ma aj do zahraničia, vsetko funguje ako má, ale preco tie bozky chybaju to neviem snazím sa ho pochopiť, ale nedá sa. Niekedy áno prekvapí ma s bozkami. Možno ma prekvapí časom este viac. Inac dakujem za názory

asak

Smutna nemyslim si ze nieni romantik keby ze neni romantik a nelubi ta tak by ta zobral do nejakej osarpanej krcmi alebo by bol stebou doma alebo keby ze mu na tebe nezalezi tak by si uzil sex a a vlacil sa s kamaratmi a nie svoj volny cas daval pre teba ved tie krasne miesta neni romantika nemyslim si ze ta nelubi skor je niekde inde problem ked mu nechuti bozkavanie da sa o tom vela diskutovat .)

asak

Preco si myslite ze ju nelubi..moze vas bozkavat priatel alebo priatelka a nemusi vas lubit moze vas klamat podvadzat a podobne svinstva iste je aj bozkavanie krasny prejav lasky ale neni vsetko niekomu to prekaza nechce to tak casto alebo pod.preto nemusi hned nelubit ide oto co citi v srdci :) kazdy clovek je iny kazdy ma svoje + - mozno je dobry manzel alebo v sexe:) urcite ho nenut a netlac nanho bude mu to mozno vzacnejsie a da ti ten bozk aj sam a urcite bude krajsi ako nasilu to ti zarucujem..nemyslim si ze je stebov koli sexu hlavne mu to netlac nepripominaj nasilu ..skus snim nebit tyzden v kontakte a uvidis aku pusu ti da ked mu budes chybat a mozno ak fajcis a on nie mozno aj to mu trosku prekaza..vela stastia:)

julbe

Bozk je jeden z prejavov lásky a priateľstva,no nie jediný a povinný.Mám takmer 55 rokov,priateľku,s ktorou som 12 rokov a bozkávanie berieme ako samozrejmosť.Ale možno že nie každému bozkávanie ,,chutí'',takisto ako niekto nemá rád určité sexuálne praktiky.

smutná4

prečo mi hovorí, že mi lásku vyznava tym že ma nesie na krásne miesta, že mi vo vsetkom pomáha, premna su bozky dolezite, som romantička, ale on asi nie

sumsumienka

neviem si predstavit, ako moze vyrast z bozkavania... bozkavanie je predsa prejav vzajomnej lasky, je to velmi intimna vec... toto uz nie je laska podla mna, aspon nie z jeho strany