Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ochlpenie u ženy

Príspevok v téme: ochlpenie u ženy
fialka5

Mám problém so zvýšeným ochlpením na tvári,endokrinologička mi odporučila HAK,Máte niekto skúsenosť že to naozaj pomôže.Budem rada ak napíše niekto kto berie HAk práve z tohoto dôvodu.Nerada by som to brala ak by to nepomáhalo aj keď viem,že u každého lieky inak zaberajú.ďakujem za odpoveď.

Lujzika

Ja som si objednala sprej na zabránenie rastu ochlpenia a som spokojná.Treba to pravidelne používať a po čase sa úplne zmiznú chlpky.Ak niekto má záujem na tomto čísle môžete informovať alebo objednať.0948396360

jankaaaaaaaa

ale to ze ma zena nadmerne ochlepnie, znamena ze ma v tele nejaky probblem, ktory laser neodtrani. sice ani hak ho neodstrani natrvalo, ale pocas uzivania hak potlaci tento problem

jankaaaaaaaa

ano pomoze, ale pocitaj s tym ze vysledok sa dostavi az po 1 az 1,5 roku. na zvysene ochlepenie priaznivo posobia hak s najvyssim obsahom hormonov - chloe, diane, minerva. su vsetky tri v podstate rovnake. tieto hak by sa nemali uzivat dlhsie ako 1,5roka, kedze zatazuju telo,. preto ich po tom case treba zmenit na njaku slabsiu napr. Jeanine, Dienorette

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ochlpenie u ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk