stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

berik

aj ked ja som dost ziarliva takze neviem ci som hoden ti radit.skus si to prehodit ci by tvoj frajer ziarlil keby si sa stretavala s kamosom po nociach...mojmu by to vadilo a ako!!!to som si na 100 percent ista a on neni taky ziarlivec ako ja

ked na toto povie niekto ze si paranoik tak bud neni ziarlivy alebo neviem:) pre mna nepochopitlne

hovorim nebudem sa tu do toho montovat moc lebo ja by som reagovala jak ty takze mna ber ako nazor nie ako radu:)

ariame

..zacni sa aj ty s niekym stretavat...chod s neakych chlapom vonku, na vino...a povedz tomu svojmu ze je to len kamos...dojdi domov neskoro...a uvidis ako sa toto tvojmu priatelovi bude pacit...urcite bude ziarlit. Este si prd nim smskuj s tym druhym chlapom (mozno sa len dohodni s kamoskou ze ti bude posielat smsky a uloz si ju pod muzskym menom)...

som zvedava ci po tomto bude tvoj priatel tiez taky otvoreny a bude to tolerovat tak ako to ocakava od teba.

xy:)

kebyze sa to stane mne, by som nanho vybehla hned.. to kde sme, v hareme? a k tomu napadu, ze by si tuto diskusiu mala dat citat svojmu priatelovi, tak som rozhodne proti, nemyslim, ze by nazory ludi, kt. do vztahu nevidia boli nejakym dokazom toho, ze on kona zle a ty dobre.

ta3

precitala som si celu diskusiu, nazory su pravdaze rozne, pretoze kazda sme inak zalozena a inak reagujeme v podobnych situaciach, najviac sa ale stotoznujem s nazorom Carie

Lulu, chapem, ze si ho chces udrzat pretoze ho lubis, ale nie som si ista, ci je to dobry napad a dobry argument, ze ho lubis, ano, lubis ho, ale podla vsetkeho on Teba asi velmi nie a potom je uplne bezcenne, ze Ty ho lubis, lebo na lasku a stastny trvaly vztah treba dvoch a preco si myslim, ze udrzat si ho nie je podla mna najlepsi napad, nuz tento muz asi by nebol naspolahlivejsim manzelom, tak si to rozmysli, co chces v zivote docielit, ci zit s muzom, ktoremu mozes plne doverovat alebo s tymto, s ktorym nikdy nebudes mat istotu, ci patris mu iba Ty, alebo aj nejaka ta jeho kamaratka, kolegyna, ci spoluziacka, ja by som netolerovala toto jeho spravanie, lebo ked si toto dovoluje, ked ste este nie manzelia, co bude robit potom, ked Ta bude mat istu aj podla zakona?, tento podla mna nevie byt velmi citlivy k zene, nie je zasadovy a pravdepodobne nema velky zmysel pre vernost, je len na Tebe ako sa rozhodnes, ale pamataj, kazdy sme strojcom svojho stastia, ako si ustelies, tak budes potom spat

vejva

xi xi ved to je to.prave som sa pytala muza na tuto temu ze co si o tom mysli tak samozrejme ze sa len zasmial a povedal ze asi sa pozeraju na hviezdicky ved to je normalne ale ako myslel to tak xi xi.Ved to je jasne ze s nou nieco planuje nez len kamaratstvo

elsa5.5

tiež si to myslím že to nie je len kamarátka,ked tak neskoro chodí v noci domov.....,kde to kto videl aby dvaja spolu žili ona čaká na neho doma kým sa pán zabaví......

vejva

to u chlapou mate tak to ked ho nachytate v posteli s inou zenskou tak jeho reakcia je MILACIK TO NIEJE TAK AKO SI MYSLIS? tak na tomto sa viem teda pobavit a ako to teda je nie?