stretáva sa s "kamarátkou"

Príspevok v téme: stretáva sa s "kamarátkou"
lulu007

Ahojte,

viete mi poradit?
Moj priatel s ktorym byvam uz aj v jednej domacnosti si v poslednom case neustale smskuje a stretava sa s \\\"kamaratkou\\\"-spoluziackou zo strednej skoly (o ktoru mal vtedy zaujem ale nevyslo to)
...neviem sa s tym zrovnat...stretnu sa po praci a pride domov az neskoro v noci...podotykam, ze ona je slobodna a bez priatela...

..povedala som mu ze mi to vadi, ale vzdy na mna vybehne s tym ze som extremne ziarliva, ze mu neverim a keby s nou nieco mal tak mi nepovie ze sa stretavaju!!!!!!!

Netvrdim, ze ma s nou podvadza, ale zda sa mi to divne, ze sa spolu tak casto stretavaju a pisu si...ja ju vobec nepoznam...neviem o co jej ide!

Prosim poradte, som paranoidna, alebo je to fakt divne?

jajka001.

jezis tak si na nom vis a podlizuj sa mu ...drzat si chlapa za kazdu cenu a este to davat za priklad. hlavne ze mas nick Slobodna :D

Carie

Nie si chorobne ziarliva. To on je chory (resp. arogantny hajzel a suknickar). Toto velmi dobre poznam! Moj teraz uz byvaly mal tiez kamaratku, aspon to tak hovoril, tiez ma s nou podvadzal, rozdiel bol len v tom, ze ja som nevedela o nej ani ona o mne. Som sa to dozvedela nahodne. Tiez mi potom nadaval do chorych, chorobne ziarlivych a ze chyba je len vo mne, pretoze mu neverim a ja mu musim verit atd. Chcel dve, hajzlik nakoniec ostal sam. Nastastie teraz mam perfektneho manzela :-) Neboj, aj ty sa dockas, nezi s nevernikom, budes sa len trapit. Ak sa dokazes nad to povzniest, zacni si hladat noveho priatela uz teraz, popri nom, potom chod na rande a keby henten nieco brblal tak povedz, ze mas stretnutie s kamaratom. A hotovo. Ale neostavaj s nim dlho, pretoze atmosfera bude hustnut a zbytocne nervy pre teba. Drzim palce :)

Slobodna

A keď viete fungovať bez chlapa a vôbec ho nepotrebujete, na čo potom máte vzťahy? Veď buďte slobodné :)

Slobodna

ďakujem :)ja sa ňou riadim a funguje, preto ju radím aj lulu007. Vy jej radíte akurát tak spôsob ako prísť o chlapa a prenechať ho tej druhej.

jajka001.

jaaj a ty si ta mudra vsak :))) no ved ti drzim palce, ked sa ti to stane, nech sa zariadis podla tvojej mudrej rady

Slobodna

vážne jajka? tak si urob taký malý psychologický prieskum u mužov, ktorí si našli milenku. Našli si takú, ktorá ich dokáže oceniť. Muž je totiž od prírody ten silnejší a aj keď sa dnes už všeličo zmenilo a začal do toho kafrať feminizmus, muži to majú stále zakorenené vo svojich génoch.