21 rokov, ale stale bez gynekologickej prehliadky

Príspevok v téme: 21 rokov, ale stale bez gynekologickej prehliadky
liiiiNa

Ahojte, takze ako je spomenute, prvy krat som sa milovala v mojich 17, nebol to vsak nejak extra aktivny sexualny zivot, s tym som zacala viac menej pred polrokom... Kym som si nevsimla nejake extra problemy s mojim telom, nemala som potrebu navstivit gynekologa. Teraz vsak mam pocit, ze tam dole nie je vsetko v poriadku. Pokozka zostala velmi citliva, zacervenana, stipe, akoby vysusena a navyse nie je to velmi prijemne pri sexe, velakrat to boli.... Potrebujem radu o nejakeho gynekologa ... nakolko byvam na vychode, ale studujem v Bratislave bolo by naj nejakeho v Blave, pretoze domov chodim len na vikend, a to tiez nie kazdy tyzden.Je to problem? mozem si vybrat v akomkolvek meste? su nejake poplatky?? prosim co vsetko budem musiet vybavit???

bazalka

Nechápem, načo tu riešiš potrat, keď ešte ani nevieš, či si tehotná. Bež do lekárne, sprav si test a ak si tehotná, tak choď ku gynekológovi, ak nie si, tak choď aj tak, aby zistil, prečo ten menzes nemáš.

dada.

potrat robia , že prídeš, urobia, ideš domov..berú to ako na bežiacom páse. Volakedy to stálo okolo 7 000-10 000-- sk

denka 2012

Ahojte..moje meno je Denisa.mam 20 rokov.mam taky mensi problem. Mala som jeden den menstruacie a to len take spinenie. do terat uz to bude mesiac sa mi nevratil menzes a strasne ma boli v podbrusku a prsia skor bradavky ma bolia..bojim sa ci niesom tehotna. tehotensky test si nechce robit, pretoze mu neverim nieje to spolahlive. Mama mi tvrdi ze to moze byt aj zo stresu...ze ale ked som mala jeden den spinenia moze to byt skor aj neaky zapal... alebo som prechladnuta.strasne sa bojim pretoze nemam financie sa starat o babo.jedine ist na zakrok.chcela by som vediet kolko to aspon stoji a ako dlho to trva.dakujem moc s pozdravom Dena

mataBB

mozes si vybavit v akomkolvek meste, co sa tyka poplatkov, to je individualne, zavisi od doktora..vybavit si nemusis nic, kedze si este u gynekologa nebola..prides, sestricka ti zalozi kartu, popyta sa ta par otazok a hotovo, jedine co potrebujes je karticka poistenca..bude sa ta pytat kedy si mala prvykrat menzes, ci ho mavas pravidelny, kolko trva, bla bla, vacsinou sa pytaju aj na zdravotne problemy v rodine, ak nejake su..a potom doktor a prehliadka

jankaaaaaaaa

myslim ze si to mozes normalne vybavit v hocijakom meste. asi mas kvasinky, skus si kupit canesten z lekarne , je volnopredajny