Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

herbalife

Príspevok v téme: herbalife
mandarina

zdravím, má niekto skúsenosti s herbalife ?? mylím s \"prácou poradcu\" ?? ... dala som sa na to nahovoriť, pýtali odo mna peniaze, ja som im ich dala, a teraz čítam samé negatíva, o tom, že sa na tom nedá zarobit ... dakujem !! teraz by som rada peniaze získal spät, no už ich asi neuvídim !! zatiaľ som podpísala len predbežnú zmluvu, nič záväzné, tak poradte !! dakujem !!

laco87

Volám sa Ladislav Lackovič, zaoberám sa referenčným marketingom pre firmu OpenEconomy.eu.

Vďaka tejto jednoduchej práci, si mesačne zarábam 100 eúr . Tohto zárobku, som dosiahol už po štyroch týždňoch práce.

Pracujem maximálne 2 až 3 hodiny denne a využívam na to svoj počítač a internet.

Ak naozaj máte záujem zarábať rovnaké peniaze ako ja, vyhraďte si päť minút svojho času a dočítate tento, trochu obsiahly text, až do konca. Oplatí sa Vám to.

registrácia www.openaurum.com

StanleyH

pocuj a preco si sa dala na nieco co je davno za zenitom? ak chces zacat v MLM tak si musis najst firmu kde je poriadny vzdelavaci program a ne Herbalife kde ludia sami nevedia ako to vobec funguje. Jedna z mala MLM firmiem je Agel. tu ti vrati peniaze ak nechces robit, ale nevratis lebo zistit co ti vsetko ponuka firma a ze za nou stoja najuznavanejsi ludia v MLM

ada 68

čo sa týka práce poradcu - je to veľmi komplikované, ťažké a také vtieranie sa ľuďom, ale užívala som výrobky, tak to nedám na ne dopustiť
ale ak nemáš riadnu hubu a byť neodbytná,tak to pôjde, ale ľudia to už poznajú a sú nedôverčiví, vedia , že sú tie výrobky dosť drahé pre naše penaženky, ale ak sa rozhodneš pokračovať, tak veľa zdaru

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

herbalife - Fórum - ZDRAVIE.sk