Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Upravenie cyklu

Príspevok v téme: Upravenie cyklu
prizma

Dobry den,
chystam sa za gynekologom kvoli nepravidelnemu cyklu. Absolvujem kazdorocne preventivne prehliadky, vsetko je v uplnom poriadku, ale nad mojimi staznostami na VELMI nepravidelny cyklus, gynekolog kyva rukou so slovami - este pockame, to sa upravi... Nebavi ma zit v strese ci nadeji z mozneho tehotenstva, ked menstruacia neprichadza. Rozmyslam preto nad antikoncepciou, avsak som dost tvrda fajciarka... Neviete nahodou, ci nejestvuje nieco - tabletky, ktore nezabranuju pocatiu, ale iba upravuju cyklus? Mam 26 rokov, menstruujem uz 15 rokov a rada by som uz najst system :)

Dakujem.

simka111

alchemilka je naozaj super, okrem toho že upravuje cyklus a tym čistí pleť, že ulavuje od menštruačných bolesti ma aj veľa vitaminu C..

Aubrey

Ja osobne odporúčam alchemilkový čaj :) Mám 16 a viem že v puberte môže byť cyklus rozhádzaný, čo som samozrejme nechcela, tak som ju začala pravidelne piť a cyklus mám pekne na čas. :)Stačí šálka až dve šálky denne týžden alebo už dva týždne pred menštruáciou. Čaj je trochu horký ale je to sila zvyku :) je to prírodné, zdravé, účinné a lacné - v lekárni ho dostať za 1,80 cca. Tak veľa šťastia :)

RNG

Na dobre ceny tychto doplnkov pozri na Google.com tam su stovky internetovych obchodov, mozes si vybrat.
Spravidla pri vyssom vybere je moznost si vybrat aj silnejsie preparaty z vyssim obsahom ucinnych latok. V pripade yamu je to Diosgenin, podobne aj pri senovke greckej/fenugreek

RNG

Fytoestrogeny su sice prirodne ale len napodobnuju hormony v tele. Lepsie je adresovat hormonalne kolisanie polotovarmi na vyrobu vlastnych hormonov alebo priamo bioidentickymi (tj takymi istymi, ako mas v tele)
Najhorsi vyber su chemicke patentovane skodlive nahrazky predavane a predpisovane ako "lieky"
Z potravinovych doplnkov(tj bezpecnych prirodnych latok) odporucam na toto najma yam,senovku grecku, progesteronovy krem(bioidenticky progesteron, nie nejaku zamaskovanu nahrazku ako progestin, gestagen a pod)
Damiana, Black cohosh, Dong quai alebo protizapalovy Pupalkovy olej/evening primrose oil(GLA je v nom ta najucinnejsia zlozka)

optid

Estera Maintenance
Estera Balance Formula obsahuje zmes fytoestrogénov, čo sú látky rastlinného pôvodu, ktoré majú stredne vyvinutý receptor na väzbu estrogénu. U žien by mali tvoriť zložku jedálníčka už od ranného veku kvôli obsahu zdraviu prospešných zložiek potrebných pre život. Estera Balance Formula obsahuje takisto aj čiastočky prášku z ľanového semienka, ktoré spolu s pečeňovými funkciami napomáhajú udržaniu správnej úrovne estrogénových metabolitov (2-hydroxyestrónu a 16-alphahydroxyestrónu). Estera Maintenance Formula obsahuje sójové izoflavóny, ktoré podporujú srdcovocievny systém, zdravú stavbu kostí, priaznivo ovplyvňujú poznávacie schopnosti a napomáhajú zachovaniu prirodzenej úrovne tukov.

Veľkosť
60 kapsúl
Cena
€64.84
Internetová cena
€61.58

A pre starsie ženy, obdobie menopauzy a neslôr:
Estera Balance
Estera Balance Formula obsahuje zmes fytoestrogénov, čo sú látky rastlinného pôvodu, ktoré majú stredne vyvinutý receptor na väzbu estrogénu. U žien by mali tvoriť zložku jedálníčka už od ranného veku kvôli obsahu zdraviu prospešných zložiek potrebných pre život. Estera Balance Formula obsahuje takisto aj čiastočky prášku z ľanového semienka, ktoré spolu s pečeňovými funkciami napomáhajú udržaniu správnej úrovne estrogénových metabolitov (2-hydroxyestrónu a 16-alphahydroxyestrónu). Prvosienkový olej a olej z jadierok Boráku lekárskeho takisto obohacujú tento prípravok svojimi prospešnými vlastnosťami. Oleje z Boráku lekárskeho a Prvosienky jarnej sú bohatými zdrojmi kyseliny gamma-linolovej (GLA). GLA kyselina je pôvodcom mnohých dôležitých prostaglandínov, čo sú látky podobné hormónom. Okrem toho je dokázateľné, že zápal je pôvodcom mnohých symptómov PMS (predmenštruačného syndrómu) a výskum takisto preukázal, že kyselina GLA slúži ako účinný liek proti depresii, podráždenosti, napätiu v prsníkoch, precitlivelosti a zadržiavaniu telesných tekutín v súvislosti s prejavmi symptómov PMS (Horrobin 1983).*

*HORROBIN, D.F.: „Úloha esenciálnych mastných kyselín a prostaglandínov v súvislosti s prejavmi predmenštruačného syndrómu.“ J Reprod Med, 1983, 28, str. 465-68.

Veľkosť
60 gélových toboliek
Cena
€64.84
Internetová cena
€61.58

bazalka

Tak, ak nechceš otehotnieť, tak skús čipky Pharmatex, je to nehormonálna antikoncepcia, takže aj pri tvojom fajčení by to malo byť o.k. Ale čo na úpravu cyklu okrem hormónov fakt neviem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.