Dlzka pohlavneho styku

AdamKrt

nn:

to je ako degustacia dobreho jedla, alebo dobreho vina niekde v hypermarkete na stojaka z plastoveho pohara a pitie z flasky.

Ak len ide o to rychle a dobre sa najest, prosim. Ale vychutnanie - to chce cas... :)

Nech to beriem aj matematicky - tak 5 minut krasneho pocitu je stale menej ako 50 a viac minut.. :)

nn

Vazeny AdamKrt,
som sa vyjadroval k nastolenej teme a k veci, cize k dlzke samostatneho jedneho styku po orgazmus. Jasne napisala, ze nebrat do uvahy predohru, dohru atd.

Ja tiez nie som typ co sa zenie za rychlostou a tiez kde jedno kolo konci kontinualne zacina druhe, dohra prechadza do dalsej opredohry atd.
Ja som len konstatoval, ze kto chce a vie, tak koitalne privedie k orgazmu zenu za chvilu ak si sedia partneri a netreba na to desiatky minut. Cize nie je to otazka toho ako dlho sa to robi, ale ako sa to urobi.
Tym som chcel dat nadej aj tym co nedokazu penetrovat desiatky minut, ze sa da dopriat koitalny orgazmus zene aj za relativne kratky cas, tak nikto nemusi zufat, ked nie je maratonec.

AdamKrt

Vazena pani/pan NN:

hnat sa za co najrychlejsim orgazmom, aby uz bolo po tom... to je cire BARBARSTVO.

Priatelke urobim kludne mokry orgazmus do 5-10 sekund nekoitalnym sposobom. Dokonca som to istu dobu vyuzival ako prirodzenu lubrikaciu, ked sa mi zdalo, ze uz ideme na sucho :) Alebo kludne pri koitalnej rychlovke dosiahla orgazmus za 40 minut - 4x.
--------------
Clovek moze zrat ako prasa a vsetko si pomixovat a vypit za par sekund. Bude mat uplne tie iste ziviny, ako ked bude jest pomaly. Ale zazitok bude minimalny. Ibaze by 3 dni nejedol... :) Alebo bude degustovat a vychutnavat si pozitok z jedla. Pri milovani je to podobne.

Takze si myslim, ze dlzka pohlavneho styku je taka dobra, aka vyhovuje obom partnerom :)

Mne rozhodne par desiatok minut nestaci na dobru milostnu degustaciu. Fastfood - dakujem, neprosim :)

milovna

myslim ze adam krt ma pravdu.moj muz vydrzi cca 5-10 min,ako kedy niekedy aj 15-20 min,ale napr.dlho mi trva dosiahnut orgazmus.pocitujem s nim intenzivny pohlavny styk,ale este som nedosiahla po takej dlzke styku ten konecny orgazmus.asi by som potrebovala naozaj mat aspon 30 min pohlavny styk,ale nepresuseny :-D neviem,u kazdej je to ine,ale aj napriek tomu ze ho nemavam tak som spokojna,lebo mi staci co pocitujem pri milovani.intenzivne je to taK CI TAK ale orgazmusw to asi neni :-DD

nn

No ja si tiez myslim, ze kto vie, ten nepotrebuje ani tych 5 min. samotneho styku, aby spravil partnerku. Kto nevie tak mu treba aj 15 min, alebo aj hodiny.
Tiez je pravda, ze si musia dvaja sadnut. Ked si nesadnu, tak je to moze byt aj dlha drina a este bezuspesna.

ta3

AdanKrt, ale ja vobec nesrandujem, casto som citala, ked sa zeny stazovali, ze to trva 2 alebo 5 minut, tak to je naozaj predcasna ejakulacia, 10-15 minut povazujem za nie zlu dlzku, sudim hlavne podla seba, lebo ja spravidla orgazmus dosiahnem v prvych piatich minutach, ak nie takto na zaciatku, potom som bud unavena, alebo vystresovana a nepomohli by vtedy ani dve hodiny, cize podla mna tych 15 minut v pohode, ak si uvedomis, ze kazdy reagujeme inak, nemalo by Ta to az tak prekvapovat, co sa mna tyka, po spravnej predohre zvacsa ani tych 5 minut by nebol az taky problem