potrebujem radu

aljoška

Dostala som menzes,síce trval krátko,ale ked som bola na kontrole cysty tam nebolo.Takže asi praskla.Bála som sa,že budem mat velké bolesti,alebo silno krvácat.Ale nič z toho.Takže teraz som OK,zatial.

milka38

cysta sa môže aj sama od seba vstrebať, vôbec nemusíš mať žiadne bolesti ani iné komplikácie.A veľakrát zmizne práve počas tehotenstva.A 3 týždne môžeš počkať, nič sa ti nestane (nemyslím to cynicky ani arogantne)

aljoška

Ked som mala zápal vaječníkov,bolo to už dávno,to ma chytila z ničoho nič taká prudká bolest,že som z kuchyne prišla štvornožky.Najprv ma odviezli na chirurgiu s podozrením na slepák a do večera som skončila na gynde.Potom som ešte raz mala zápal,tiež ma hrozne bolelo brucho,ale nie až tak ako ten prvý krát.Vtedy som to liečila amblantne.Odvtedy som naštastie také zápaly nemala.

awi

to vôbec nie je taká bolesť. fakt len slabučké pobolievanie a to len občas. som náchylná na prechladnutia, čo sa týka hlavy, zubov a pod. Tak možno aj na toto.inač, mám 20r a ešte som nebola u gynekologa, som sprostá, viem ale nemôžem sa odhodlať.

mimka

a ako rychlo rastie cysta.nie je dlho cakat 3. tyzdne?teraz ma moja doktorka dovolenku,potom mam ja menzes a az potom mozem ist,dufam ze sa mi nezvecsi cysta.teraz nebudem brat ziadne lieky pockam kym ma vysetri lekarka.

ethel

weronik,to môže byť aj menšie prechladnutie aj cystička.Mne keď praskne cysta je to ako keby mi vrazili dýku..

mimka

weronik mna vobec nic nebolelo, bola som na prehliatke a nasli mi cystu. Dnes moze byt vsetko radsej chod na prehliadku

mimka

a ako rychlo rastie cysta.nie je dlho cakat 3. tyzdne?teraz ma moja doktorka dovolenku,potom mam ja menzes a az potom mozem ist,dufam ze sa mi nezvecsi cysta.teraz nebudem brat ziadne lieky pockam kym ma vysetri lekarka.