Beham a vobec nechudnem

optid

Neviem co znamena "uz asi tyzden beham", mozno by stacilo 60 min chodze denne, ale beh urcite moze byt, Nadvaha je castokrat sposobena zvysenim kyslosti tela. teda ak mozem poradit, urcite zmerat pH, napr ranny moč, potrebujeme dostat pH k neutralnej hodnote, a vtedy sa telo prestane branit obalovanim tukom pred kyselinami. Komplexna vyziva, ktora tuto neutralizaci cca do 2 tyzdnov nastavi je napr LifePak, mesacna davka asi za 80 €, ale je k tomu balenie omega 3 ako darcek. Beh je sice super, ale metabolizmus pri fyzickej aktivite vytvara mnozstvo skodlivych radikalov, mozu poskodit DNA buniek a sposobit civilizacne ochorenia. Ja by som si dal zmerat aspon hladinu antioxidantov za 7 €, ak je nizka , tak najprv zmena zivotospravy a az potom beh.
Držim palce!

Sisi135

Po týždni výsledky neuvidíš ja som ich videla po vyše mesiaci. To kilo môže byť voda - napríklad si zjedla niečo slané apod. K tomu treba správne a DOSTATOČNE jesť a bežať tak ,,klídek" max 70 % MTF, inak to nie je na chudnutie ale na kondičku. Dokážeš si to otestovať aj tak že musíš vedieť počas cvičenia súvisle bezproblémov rozprávať

xdanielax

po tyzdni cakat vysledok je velmi skoro. Cakaj ho najskor o mesiac.
Prosimta a nevaz sa kazdy den! to je demotivujuce. To kilo naviac, moze byt kludne voda.. vaz sa maximalne raz tyzdenne. Ale ovela viac odporucam odmerat sa. Vsetko, ruky, pas, zadok, prsia, ramena, stehna, lytka.... vsetko si zmeraj,zapis a o mesiac porovnaj a uvidis sama ;) vaha nie je rozhodujuca, svaly su tazsie ako tuk. Hlavne to nevzdaj.
A ano, treba spravne jest, ako spomenula mata, a aj spravne behat! :-) vela stastia.