Beham a vobec nechudnem

Tungsten

fuu, tu bolo horúco... tak ja sa vrátim k téme beh: baby (sway?), mám jednu otázku, ako sa treba obliecť na beh v zime? pýtam sa hlúpo, som si toho vedomá, ale doteraz vždy, keď som sa pokúšala behať, keď bolo menej ako 10-15 °C som do 3 dní prechladla, buď nádcha, alebo bolesť hrdla, alebo rovno oboje. a to som sa poctivo nadychovala nosom, aj keď som sa na to musela celý čas sústrediť :D stalo sa mi to hádam 4-krát, potom som to vzdala a behávala som len cca od začiatku mája do konca septembra. bola som vždy oblečená tak, že sedieť hodinu vonku by som v tom asi nevydržala, ale pri behu mi bolo dosť teplo a keď som dobehala, mašírovala som rovno domov, nepresúšala som sa taká spotená po ulici. tak neviem, či je problém vo mne, ale teraz ide zas zima a už to chcem konečne vyriešiť :)

sway.

LETICIA
Je jasne,ze beh nestaci a treba ho kompenzovat inymi aktivitami.Nebud taka utocna a mna nemusis rozoberat a snazit sa ma sundat takymto sposobom.Nenapadlo ti,ze si mozno tymto urazila par bab,co su rady za kazde kilo?
Inak kludne ti dam za pravdu,ja som tiez dost sprosta,ak ta to potesi.:-)
Akurat aspon fyzickej aktivite a veciam,co to prinasa trochu rozumiem.Ked nebehas,tak nepochopis,co napriklad,taky bezecky trening okrem poriadnych stehnisiek cloveku dava:-)A co mi povie trener?No nic,ze beham pomaly a malo:-)Neriesi v akom prostredi beham a co mam pri tom na sebe ako ty dievcatko...Platit tymto ludom nastastie nemusim,par ich poznam.Aj par profi sportovcov.Akurat najst dobreho trenera,ktory dobre odhadne ako na cloveka,je problem a tak pocuvas rady a testujes na sebe.Tak to chodi..A potom ta vedia rozculit,take ako ty.Len som ti chcela naznacit,ze nie vsetko co sa hovori platiacim zkaznickam,je pravda.A to s jedlom,je jedna z tych veci..Proste pre zeny vseobecne je lahsie udrzat dietu ako cvicit. Tak sa nato kladie doraz,lebo vacsina by to vzdala,ak by neboli rychlo vysledky.Nie je to moc pozitivny pristup.A je klamstvo,ze strava robi 70% z uspechu a ze ti \"vysportovani\" uzasni ludia ziju na takomto nizkom prijme ako sa odporuca dietujucim ludom.A to je aj problem tejto temy.Sklamane dievcata,co zabehnu za mesiac maximalne 80km a su nestastne,ze vypestovana slaninka sa stale drzi a obvinia z toho beh,ze to nepomaha.Beh je super,len treba pridat.Ja sa snazim podporit aktivitu.Jedlo,trening a dobra regeneracia su zakladne kamene.Pisat o % je hlupost,lebo ak jedna zo zakladnych veci nie je dostatocne naplnena,vykon ide \"do kytek\".Tak snad si sa nieco naucila a zacnes aj ty nieco robit,mozno potom aj priberies a nebudes len pozorovat maminku a kecat.Si dost egocentricka a to sa mi paci/nepaci,nedas sa lahko:-)Mas sancu na uspech a tiez byt v niecom dobra.Ci to je sport,uvidis :-)Takze go baby go..

LETICIA

sway prepac mozno to vyznelo drzo, ale ked natrafim na take pecene husky inac sa neda, viac bez komenara tato tema, behajte o 106 okolo rieky aj v zime a potom napis kolko kilka si dala dole.

LETICIA

sway ake klamstva moja zlata bejby keby moja mama bola leniva tak sedi pr hrncoch na podpore, ona nieje z tych aby si natiahlaa do zadku btiahnute teplaky sluchadla do usi, cigaretka do ust a behala niekde okolo rieky. chapindel? lebo behom co myslis, ze dokazes? tam cvic brusisko, mozes pridat aj stehniska a ruciska. behanim idu len stehniska. a potom nejaky rezen zabehnem za hodky uz ma kilo dole ta tccccc este take nebolo DPC :-D skus aj ty zajst za trenerom a zaplatit si, ze co take ti on povie a tak daj nejaku radu.

sway.

LETICIA viem,kto pouziva OMG aj WTF :-D ale obcas sa neda inak komunikovat,lebo tieto vyrazy su sice zovialne ale vystizne.Ziadne argumenty si nenapisala,len sa citis dotknuta,ze ta volam bejby a tvojej maminky trenera gayos :-DVies ako dobry trener,nezaraba na lenivych zenskych;-)Zato sa ospravedlnujem,ale napisala si tu par klamstiev,tak som sa nechala vyprovokovat.

LETICIA

xdanielax nie a ty? nauc sa prijat aj iny nazr a citaj ako sa snaite vy vyprovokovat gayusik, bejbinko akce reakce, ci si cakala? lizanie prdele? :-D

LETICIA

sway bejbinko zlae, ked ma volas bejby a ty si co? OMG vies kto pouziva? :-DDDD
no len ty si zabehas, ale viac nic ale dobre som odhadla kde behas :-D take ako si ty pozname. a bejbinko k comu som si vysluzila? ze som mlada? no vies kazdy sa narodil v takom roku ako mu to bolo dane. ja zato nemozem :-*

xdanielax

sway. - okrem toho ze uz som stara :D tak ja som podla mna dost nemehlo :DD skoky by som tym padom vylucila :)) - maximalne tak cez svihadlo. skor asi zacnem plavat, ked budem citit ze potrebujem trocha zmenu :)

sway.

xdanielax bude teraz pol maraton v Usti nad Labem.Pre mna je to daleko,ja si radsej 21dnicku zabehnem popri "jarku":-)
Ja mam tiez kamosa/kolegu triatlonistu,on ma k tomu vlastne tak trochu naviedol.A on je "sick", zabehne maraton pod 3hodiny a ma cca 95kg...
Ale tri sport je fajn,o dost lepsie ako jednostrana aktivita.Len treningy su casovo narocne:-)Ty si vysoka vsak? Mohla by si robit atletiku,nejake skoky do dialky alebo tak.Neuvazovala si o tom?ked mas tak rada sport.