Beham a vobec nechudnem

xdanielax

sway - no ved ja dufam ze sa budem zlepsovat. Neplanujem prestat ani v zime alebo co.. .) takze uz to bude len lepsie hadam.

no k tomu plavaniu sa raz hadam odhodlam. triatlonistov obdivujem, akurat mi min. vikend kamos vravel ze aj on ide, zatial vsak len trenuje, cize nie teraz co bude ale ten dalsi..ci tak nejako /a tiez ho obdivujem :D /.
tak mozno dame spolu niekedy aspon ten polmaraton :))

LETICIA- no a ty s tym vyrokom "okolo jarku" si sa pekne ukazala. odbornicka. nebudem ti hovorit ze behat "okolo jarku" je namahavejsie nez na nejakom nudnom pase.
ale v poriadku, trener ucel splnil, mamine je lepsie, to je hlavne. Snad jej to co najdlhsie vydrzi.
A ty ked chces nabrat, mozno by si mala tiez dat par behov okolo jarku a jest aj hovadzie maso so zemiakmi ;-)

sway.

LETICIA
ako pribrat?chod lekarovi,ked mas poruchu so vstrebavanim zivin..Myslim to vazne a niekedy poradim aj takym "bejby" ako si ty ;-)
A rada by som behala okolo "jarku" alebo co to mas za dedinsky vyraz.Bohuzial zijem v Prahe a jediny "jarok" je tu Vltava a ano behavam popri tejto riecke skoro kazdy den.Neviem co mas proti behu v prirode :-DAsi pan gayos povedal,ze treba behat na pase a zaplatit 20eur na hodinu.Aby zenuska neprechladla..V lete.OMG

sway.

xdanielax triatlon je brutal,zvlast ten dlhy..hlavne treba klby rozmaznavat:-) Zacni pavat,ani ja neviem..plavam sice kratko kraula,ale pavec chlap ma prsiami stale predbehne. A dost ma to nici.Plavanie je aj pre mna nejtazsia cast.
A 12 km je pohoda,skus zvysit intenzitu aj ked mas odporucane ist na 80%..Casom 80% tpf bude rychlost pod 5km/hod ;-)

LETICIA

sway ale ty nevies citat ci co? ved s nimi cvici kazdy den potom 3x do tyzdna po 2 hodiny, ci myslis ze napise jedalnicky? meria vazi, vsetko a cvici s babami, nie ako ty si niekde behas okolo jarku, ved je to jasne ze mozes cvicit do posrania a nebudes sa zdravo stravovat vyprazanky a tak neschudnes. ja potrebujem pribrat daj radu :-D aspon 5kg

sway.

LETICIA aj gayosi maju rodiny..ja som sa vyjadrila k jeho pristupu k chudnucim zenskym.Ze potrebuje zarobit,tak im napise jedalnicek a je to pre zeny lahsia cesta ako naozaj makat.A to je dooost homosexualne.Potom si ho samozrejme klientky pochvaluju,lebo aspon ako take vysledky zo zmenenej stravy sa dostavili.Celkovo diety nie su potrebne pre beznu "neprofi" populaciu,potrebna je vyzivna strava..A do teba sa nenavazam,len sa smejem aka si mudra po jednej navsteve fitness centra a moznom kratkom rozhovore s nejakym trenerom z dediny.Pre mna treneri v posilke su idioti,ale o tom po tom..To je na inu temu.
Ma tu obvinujes z chudnutia a neznalosti problematiky a mam tu za sebou viac ako polovica zucastnenych aj to som skromna.Neviem,kto sa do koho navaza.
Sa zobud,su dve moznosti nato ako schudnut, bud nebude clovek jest alebo bude poriadne jest aj trenovat:-) A na postave je vidno,ktory pristup dany clovek zvolil.Ja sa akurat snazim motivovat baby aby nevolili tu prvu moznost ;-)

xdanielax

LETICIA - ak je to nejaky jedalnicek vypracovany presne na tvoju maminu, tak ja sa hadat nebudem. Kazdemu funguje nieco ine, a ako docasna nejaka rysovacka to moze byt v poriadku.
Ako normalna strava mi to pripada moc pritiahnute za vlasy.
Neviem o akej mojej domacej diete hovoris, ja tie vsetky mliecne a neviem ake diety a vsetky zeny co ich drzia posielam kade lahsie. ja sa stravujem dobre, som fit a zdrava /nastastie/ a ziadny jojo efekt mi nehrozi, prave z toho dovodu, ze jem vlastne vsetko /v ramici rozumnej stravy/ a nie ze budem teraz tri mesiace hladovat bez tukov a sacharidov a potom ked prestanem drzat tu "dietu" tak to priberiem.
je tvoja mamina alebo ty alebo kto to takto nejde ochotny drzat toto stravovanie do konca zivota?? ak ano, tak potom sa nehadam. ale nebud zbyotcne utocna. uz trochu viem co na mna funguje a co nie.

sway - mas moj obdiv!! triatlon by som nedala - nie som dobra v plavani vobec, ale dufam ze polmaraton aspon dam :-)

LETICIA

sway ty si puca? aky gayos je zenaty a ma 2 deti a zaobera sa dietkami pre baby a kulturistikou pre chlapov. tak si behaj tam niekto okolo jarku a naberaj svaly, ja som chcela tu len poradit, ze bez diety neschudnes neviem kolko kg, ty sa napchavaj aj slaninou a tak behaj 24 hodin mne to je jedno. ale sa tu nenavazaj hned do mna, to bol moj nazor a strav ho, kazda ma iny.
ze gayos :-DDD

potkanica

neviem leticia naco narazas...ja som hrala 12 rokov basketbal a teraz tiez chudnem, tieto dve veci sa nemusia vobec vylucovat

ja behavam 36minut za ktore odbehnem tak 6 az 7km, podla toho, ako sa mi ide. behavam po lese, cize velakrat do kopca, potom z kopca aj rovinka cize stale nieco ine, az stehna z toho citim :) chodim uz mesiac behavat a ked si tio clovek zamiluje a najde vyhody tak beh je pre neho relax, tak ako pre mna :) dam mp3 do usi a ide sa, stale rano :)

sway.

LETICIA a kde si precitala,ze ja chudnem?si sa zblaznila...Nechudnem,ja momentalne naberam.Ale ked mas takeho super trenera gayosa,tak by si mohla vediet,ze sportovci maju fazy budovania hmoty a vytrvalosti a nasledne chudnutie pred sutazami;-)
Si viem predstavit tie behy do schodov s 50rocnymi zenskymi :-))Ale ok,ak sa panko snazi.Nie je o com a verim,ze mnohym pomoholAle nekecaj o tom co si zachytila v 10 minutovej prestavke;-)Lebo ti zjavne chybaju suvislosti a to co je dobre pre jedneho,je osudova sportova chyba pre druheho.