Beham a vobec nechudnem

Tungsten

no... však momentálne by som to aj ja zase raz potrebovala, škoda, že na to nie je nejaký univerzálny návod :/ už ani sama neviem, ako som si vtedy robila taký poriadok v hlave, že fajn, teraz nežeriem, lebo som jedla pred hodinou, najem sa až za 2 hodiny a nedám si horalku, ale jogurt s vločkami... ale... ono to raz príde :)

Tungsten

no ono to nie je vážne nie je len tak :) potkanica, veľmi záleží aj na strave, na stave metabolizmu a neviem ešte na čom všetkom... ja keď som prvý raz chcela chudnúť, tak som začala behať A ZÁROVEŇ som sa správne stravovala, 5-6x denne, pravidelne atď, zároveň som nemala ešte zhumpľovaný metabolizmus, keďže som mala 15 rokov a bolo to moje prvé chudnutie, takže som po 3 týždňoch behania mala 3 kilá dolu :) potom už to išlo len tempom pol kila za týždeň, ale išlo... potom som prestala behať, lebo skončili prázdniny :D ale napr. o rok neskôr iný zážitok... 2 mesiace som behala a schudla som JEDNO KILO! lebo som sa nevedela stále dobre dostať do toho rozumného stravovania... a potom zrazu blik, nejak sa mi zas podarilo sa naštelovať na rozumnú stravu a zas som za ďalšie 2 mesiace schudla 5 kg. takže behanie určite pomáha, ale len z neho samého ešte nikto neschudol si myslím :)

potkanica

ja behavam uz tri tyzdne 5x tyzdenne po 36minut, rano, niekedy nalacno niekedy po ranajkach, ako vstanem a ani deko som neschudla :( vobec to nechapem...nejde mi ani o stratu vahy, aj keby som to potrebovala ako o krajsiu postavu, myslim,ze cakat vysledky po troch tyzdnoch neni prehnane...

sway.

liliana00052 mas k behu divny pristup. To ako 3x vybehnes a chces mat dole 3kg? Mala by si behat pre radost :-) Mna to teraz dost chytilo. Tyzdenne beham 6hodin tj. 4x po hodine a pol a je to nieco uzasne. Ved ak chces chudnut,tak si v prvom rade straz stravu..A je tiez blbost,ze by si po tyzdni nabrala nejake kilo svalov..

carey

no ja praktizujem tu rychlo chodzu bud poobede alebo podvecer, a vzdy tak hodinku a pol predtym sa najem... inak je pravda ze ked cvicim nalacno rano na tom steperi nie vzdy vladzem... a mam hroznu svalovicu na lytkach ale fakt hroznu ze ledva chodim... ja dufam ze pri tej chodzi to postupne pojde aj k tomu behu, teraz som zistila ze fakt nevladzem aj ta chodza je dost narocna

xdanielax

ovecka, tak neviem ci uplne chapem co si napisal - tamto s tym odpalenim malo byt hej ci ne? Lebo co ja viem, tak ano - u chalanov, baby pravda je to trochu ine..:P

tak ci tak ist si chvilku zabehat nalacno moze byt fajn pre ten pocit, ale ja osobne idem radsej po ranajkach.

0vecka

ono nejde len o svalovcov ale vseobecne ked nemas svaly tak ani nepalis tuky... a ked si svaly odpalis takymto behanim... a aj tak nepoznam zensku co by mala vela svalov....

xdanielax

carey, super, len tak dalej!!

ja som bola pred chvilou, uz bastim obed ;)

inak to nalacno je pravda, hlavne ak behas viac nez polhodku ubudaju ti svaly. Takze svalnaci nech radsej pred tym nejake sacharidy pojedia :-))