Je to pravda že sa mrtvy pride rozlučiť v sne?

Príspevok v téme: Je to pravda že sa mrtvy pride rozlučiť v sne?
Dada.

Myslíte že sa blízky človek pride rozlúčiť v sne? Ne viem či je to iba môj pocit ale keď mi zomrela babka asi o týždeň sa mi snivalo ako sa objimame aa koby lúčime.. a podobný sen sa snival aj mojej sesternici v tu istu noc tiež o babke. Nedavno som musela dať utratiť psika 15 - ročnu sučku a tiež sa mi asi o taky týždeň po jej smrti snivalo ako sa mi túli, olizovala ma na tvari, ja som ju hladkala a bola veľmi štastna akoby mi ďakovala že som ju zbavila bolesti ktorými trpela.
Myslite že sa naozaj každy na kom vamzaležalo pride takto rozlúčiť v sne?

tavya

mne sa to stalo a nie vo sne. moja brat zomrel tragicky, a do pohrebu som pocula ako piska, mal taky specificky hvizd, a nebola som sama kto to pocul, potom som aj videla tien jeho tela,aj v noci sa prisiel so mnou rozlucit a urcite som nespala. Pred par dnami tragicky zomrel brat mojho svagra a otvarali sa u nich v noci dvere a ich pes celu noc sedel pred dverami jeho izby a skucal. Dvojrocna dcerka jeho brata sa hrala a nieco si rozpravala a ked sa jej mamina opytala, komu to rozprava, povedala jeho meno.. Take veci sa deju a nie je to vobec cudne

ta3

je to pravda, snivalo sa mi s mojou mamou v tu noc, ked zomrela, v sne mi nakoniec mi povedala: tak ja uz pojdem

a ako hovori Doubledog, stava sa to nielen v snoch, ked zomierala na Slovensku jedna moja dlhorocna priatelka, ja som sa v noci zobudila na velmi zvlastny zvuk, ktory som dovtedy nikdy nepocula a ani opisat by som ho presne nevedela, co znamenal pochopila som az vtedy, ked som emailom dostala spravu, ze priatelka zomrela, bolo to prave vtedy, ked bola u nas noc a ked som sa zobudila zo spanku na zvlastny zvuk

Slobodna

áno, je to pravda ale väčšinou sa to stáva vtedy, keď nie si schopná ich pustiť a nechať ísť. V podstate ty udržuješ ich dušu pri sebe, zo sebeckých dôvodov- tvoj žiaľ a nedovolíš im odpočívať v pokoji. Je to dosť nebezpečné, pretože priťahuješ k sebe negatívnu energiu a nezdar. Preto je veľmi dobré rozlúčiť sa s tými, ktorí umreli, proste poplakať si a nechať ich ísť.

ververeka

pretoze sme rovnaky druh a pracuje nam mozog rovnakym sposobom :) sniva sa nam o tom co prezivame. psom sa zase sniva o inom...a tiez by som povedala ze vela psov ma velmi podobne sny :)