Problemy s travenim

Príspevok v téme: Problemy s travenim
active

Zdravím mám 16 rokov a mám občas problémy s trávením. Mávam občas v škole silnú hnačku a je to fakt nepríjemné a skoro každý den mám v brucu hrozne silné tlaky. Vela ludí hovorilo že to záleží aj od toho čo som v predošlý den jedol. Ja by som potreboval pomoc aby mi tieto tlaky a hnačky dali pokoj neviete mi niečo poradiť?

active

V škole som výborný na pil roka som mal vyznamenanie kamošov mám problémy tu nemám s nikým takže neviem akého pôvodu to je

ta3

Active,
dobre rodicia vedia o strese, ale stres je dost bezny problem, ale u Teba je to uz vo vacsom rozsahu, ked mavas hnacky a citis tlaky v bruchu, vedia rodicia aj o tychto hnackach?, mne sa zda, ze asi nie, a povedz, aky si ziak, skola Ti ide?, nestalo by za uvahu prestupit na inu skolu, ak je problem v tom, ze Ta nebavi alebo ju nezvladas?, nestaci, ze rodicia vedia o Tvojich stresoch, mal by si im to povedat cele, ved rodicia su vzdy poruke a prvi, komu zalezi na Tvojom zdravi alebo na Tvojej pohode

ta3

Active,
ja si myslim, ze to mas zo stresu, mali by Ti pomoct rady, ktore som Ti dala v Tvojej teme Neviete, ako sa zbavit stresu?, hlavne sa zbav strachu alebo to moze byt aj trema, tak si uvedom, ze kazdy mame svoje plusy a minusy, ze vsetci sme len ludia s roznymi chybami, ze nikto nie je dokonaly a ze aj Ty si vynimocna osobnost, ze aj v Tebe je nieco dobre a hodnotne, musis si viac verit, pracuj na svojom sebavedomi, mal by si sa zdoverit rodicom so svojimi pocitmi, urcite by to pomohlo, drzim prsty, drz sa