Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako som si nasla dobry make up:)

Príspevok v téme: ako som si nasla dobry make up:)
zuzuzuz

nahodou som v dmke oskusala loreal studio secrets make up,,pozdaval sa mi,,tak som ho kupila ,,a je super,,je aj so stetcom takze sa super nanasa,
vzdy som mala prolem ze sa mi robili supinky ked som si dala make up ale teraz nic,,
a pozerala som videa,kde radi jedna super maskerka a ta vravi e make up nema prekryt vsetky nedokonalosti,na to je korektor, make uo ma zjednotit farbu pleti,,takze teraz si vatovou tycinkou dam korektor kde potrebujem :)
tu je link ako ta maskerka radi ako aplikovat make up na problematicku plet
lisaeldridge.com

Piskvorka

Teda, to pozeram, je to hotova kuzelnicka, to by clovek ani neveril, co vsetko sa da, ked je clovek sikovny.:)

A myslim, ze je uplne jedno, ake vyrobky tam pouziva, dolezitejsie je naucit sa ten postup a techniku.

zuzuzuz

ale zase ti netreba tolko toho a mne to ani tolko casu nezabere..

make up si mozes dat prdtami alebo stetcom ,,je to na tebe,,,a namiesto toho druheho make up mozes mat tuhy korektor v tycinke a ja ho apr,nanasam vstovou tycinkou..

treba si z toho videa zobrat len to svoje :)

Ewka12

video je pekne ale vies si predstavit ze by si toto robila kazde rano?kolko casu by ta to stalo?plus nakupit si vsetko co mala ake pripravky, clinique, vichy,stetce, vsetko drahe.poznam aj lacnejsi sposob a rychlejsi, make up komu aky vyhovuje, mne napr La Roche Possay- Unifiance Fluide Mat, je super stoji tak 25e dobre kryje aj zmatnuje,dam si ten normalne na nakremovanu plet,mam tiez flaky po akne,tie prekryjem sadou korektorov z Oriflame 3v1, je tam zlty na kruhy pod ocami, zeleny dam na tie flaky alebo akne, na to hnedy a nic nie je vidiet,na to dam sem tam puder a na lica bronzove gulicky,je to rychle a super.tie korektory su najlepsie co som zatial skusala a stoja tak 3,5e. Vyskusajte

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako som si nasla dobry make up:) - Fórum - ZDRAVIE.sk