Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zvlastny chalan

Príspevok v téme: zvlastny chalan
kleo

Prosim vas o radu...som 2 roky po rozvode,zoznamila som sa cez net s chalanom dlho sme si pisali potom sme sa stretli je naozaj nadherny ale ma to jeden háčik....nechce mi vonka pred ludmi podat ruku a ja mam z toho taky zvlastny pocit ako by sa za mna hanbil.Vravi že mu to pripada detinske...ja mam vselijake pocity niekedy aj ten že sa boji mojho exmanžela...no neviem čo si mam o tom mysliet on ma 30rokov ja 26 je naozaj krasny a dobry ale....no neviem mam strach že sa so mnou len hraje ako to mam zistit?

karin

no, podla mojho nazoru si jeho hracka na kratku chvilu, mozno je zenaty a ma dieta a nechce sa moc pretrcat na verejnosti s inou zenou aby sa nedostalo nejake neziaduce echo ale zase moze byt aj introvert-uzavrety viac do seba ale to by sa moc neukazoval na verejnosti ale byval by castejsie doma a v okoli ktore dobre pozna...chodite casto von,mate spolu nieco viac?....mozes podat viac informacii...?

nika :)

Podla mna, ak ta na ulici nechce chytit za ruku, tak to znamena, ze sa hanbi ukazat sa pred ostatnymi, ze je zadany.Ja na tvojom mieste - daj mu kosom.Ak ta ma naozaj rad, tak potom by sa mal k tebe tulit vsade, nielen doma ked ho nikto nevidi okrem teba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zvlastny chalan - Fórum - ZDRAVIE.sk