Ako si poradiť s dotieravým človekom.

Príspevok v téme: Ako si poradiť s dotieravým človekom.
headache

Čo by ste povedali na človeka,ktorý sa vnucuje na návštevy,nenechá sa odbiť ani tým,keď mu naznačujete,že nemáte čas,príde hocikedy bez ohlásenia a často a v jeho prítomnosti Vás rozbolí hlava a máte aj zlý,zmiešaný pocit keď odíde.K tomu sa venuje ja neviem akému druhu mágie,lebo viem,že používa kyvadlo,či čo to je.Ako tomu človeku to vysvetliť,ako sa ho zbaviť..?

jajka001.

jak pise goccia.....proste nenapadna ignoracia. ja som dnes tak odignorovala jednu choru osobu co sa chcela na zastavke vyjadrovat k mojmu synovi. uz viem s kym sa zapojit do debaty,z tej zeny neislo nic dobreho. radsej sa takym ludom vyhybat, zbytocne problemy.

headache

nikdy by som na mágiu neverila,ale žiaľ kto mi potom vysvetlí,prečo ma rozbolí hlava a je mi na grcanie,keď na mňa niekto zle alebo dlho pozerá.a nie je mi zle od žalúdka normálne kvôli jedlu ale...to proste človek cíti,keď to je z človeka.

Slobodna

tak keď nechodí za tebou a tomu, za kým chodí to nevadí, tak ty sa mu predsa môžeš pokojne vyhýbať. Nechápem prečo ty musíš byť doma keď príde na návštevu?

goccia

mala som jednu "znamu", ktora ma vzdy vonku zastavila a prekecala by aj hodiny o vselicom divnom. teraz ked sa prihovori, ani len nespomalim, len utrusim nejaku strohu jednoslovnu odpoved, ani sa neusmejem a upalujem dalej. a je mi jedno, co si o mne mysli. na hrube vrece hruba zaplata.

jajka001.

jasne, taky sa urazi za cokolvek, preto si to netreba vsimat, potom sa tym trapis a fakt sa citis ako "urieknuta"
takze ona /zeby buduca svokra?/ chodi za niekym inym ale ty tam musis byt a pocuvat ju?

0vecka

slusne jednanie sa pouziva len pri tych ludoch ktory to vedia pochopit... ked to pochopit nevedia kludne mu povedz co si o nom myslis a magie sa urcite neboj nic take neexistuje... si zober uz len tie bulharske alebo ake vestice ktore zdanili a tie potom hromadne akoze prekliali celu vladu :-D

headache

taký človek si rýchlo dôvod nájde a ani ho nemusíš "nasrať"..proste závisť,nenávisť,snaha o manipuláciu a keď to nevychádza-pomsta.tak to funguje medzi ľuďmi,to môžeme byť potom prekliatí všetci.

jajka001.

to su take pijavice, energeticki upiri sa im aj hovori. ta osoba si musi pomoct sama. proste aj ked pride, dvihnut sa a odchadzat, to nemoze odignorovat, ze nikto doma neostane. nepocuvat, vypnut odposluch, pritakat, odist. jasne ze sa urazi ale ten clovek sa musi tvarit ze si nic nevsimol a vsetko je ok.