Mentalita slovakov

Príspevok v téme: Mentalita slovakov
Slovacisko

Stale viac a viac ma udivuje mentalita slovakov-nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca, cest vynimkam. Ale zila som v zahranici, kde som sa slovakom radsej vyhybala. Prahnu za peniazmi, a stale riesia kto ma viac, chvalia sa jeden pred druhym len aby mu zavideli. A este k tomu, slovak ohovara slovaka, iba kvoli tomu, ze je z inej casti Slovenska. Tak toto mi uz pripada fakt chore a niekedy sa hanbim, ze som sa tu vobec narodila.Ved sme preboha jeden narod a ked nebudeme drzat spolu, tak to potom tak aj dopadne.Dufam, ze aspon pri tom hokeji sa narod aspon na par dni zjednoti.

bibi123

ja som este nezalahla, boli sme na nakupoch v Tescu:O))))
sansara-15 rokov je naozaj vela, museli ste sa o nu krasne starat:O)))my mame havana velkeho rastu, tie sa vraj dozivaju okolo 8-10 rokov a uz sme za polovickou:O(((
lost, ale oni nemieria laser na sklo-do oci, ale na kapotu:O))) a z tade sa tie luce odrazaju spat a z tak sa to prepocita, bavila som sa s policajtami a tiez vraveli, ze mavaju nastavene v meste na 60tku a na dialnici na 145(samozrejme nie na BA-TT), ale ze ked nemaju dost vyzbierane, tak to stiahnu... inac ked som isla s niekym v ciernom Passate s foliami, tak vzdy pri nas zabrzdili a cumeli nam do auta-proste ludia si davaju pozor:O))) tak ja som za mlada chodila po dialniciach za kazdeho pocasia 200, ked som studovala a pracovala v inych mestach a musela som sa rychlo premiestnovat, no neviem, ci by som uz mala na to gule:O))), clovek casom krotne a uz si uvedomuje zodpovednost za seba a inych, este ze ma vtedy nenamerali, lebo by mi zobrali asi aj rodny list...:O)))
jajka-dakujem za info s tou myckou, budem sa tam musiet vybrat..:O)))
idem aj ja teda snivat:O))) dobru nocku Vam

sansara

..aby si nemeškal?))) hehe, to ešte chceš kam akože ísť?)) Ja zvyknem ešte aj takto neskoro ísť trošku von...kuk na hviezdy oblohu, vychutnávam ticho ľudoprázdno nočné zvuky zvieratka, ale zas je po daždi a dosť sa zozimilo, takže radšej vnútri ostanem))

lost

nj, uz by som al aj ja ist :D sice mam nastaeny cas o 5 minut dopredu, aby som menej meskal, ale ked som sa zdrzal na nete o 1-2 hoiny viac ako som chcel, tak ma uz ani ziadne pretacanie hodin nezachrani :D
no good night :)

sansara

Zrejme ste už zalahli) Tak brú Vám, bibi aj lost :) a Ty lost trošku menej v snoch halúziť))))) už som Ti o tom písala vo vedľajšom príspevku)) čaute)

sansara

:) no to hej, je to môj miláčik :) Inak je to riadna potvorka...proste keď začne spievať, tak ju počuť na kilometer ďaleko) Keď hrajú v rozhlase veselé, tak to sa ešte dá vydržať ten jej veselý prejav...aale akonáhle začnú hrať smútočnú, tak ťahá tak kvílivo, až ju musím krotiť
Proste tých zážitkov mám s ňou veľa..

lost

neviem ci mame cestu kde by sa tak rychlo dalo ist... ale zevraj niekde na konci dialnice je taka rovinka (ale je tam radar :D klasika, na rovinke :D )
mozno medzi BA TT ale jedine ak by bola prazdna cesta :D
na R1 bohate staci 200 aj menej v zakrutach...
a ta D1 podobne.. ine som neskusal velmi

lost

no 250 by som nevykecal :) a najskor by som musel kupita take auto :D ale to az v nemecku :)

ale chcem ist do juzneho franduzska, udajne tam maju tie najlepsie cesty europy (alebo sveta)

v istych dokumentoch (top gear / 5th gear) som to videl, proste sa tam natacali aj bondovky a tak.. nejake dobre auto, keramicke brzdy a mze sa ist :)

to je jedna vec z mojho TO DO listu :)

lost

wow, no tak 15 rokov to je uctihodny vek :) tak si sa o psika velmi dobre starala :) necudujem sa preco sa mu nechce odist :)