Mešká mi menzes

Príspevok v téme: Mešká mi menzes
matulda

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či je normálne, že mi menzes mešká už skoro týžden a niečo, tehotná niesom, robila som si test ,a som ešte panna. Bruško ma už bolí, aj prsia ma boli, proste symptóny ako na krámy len tá krv chýba. Môže to byť z prechladnutia, pred tým som sedela dosť na studenom.
Je nejaká domáca možnosť ako si vyvolať krámy ?

Za odpovede ďakujem

matulda

tak ešte počkám a potom zajdem na gyndu, ešte môžem ísť tam aj sama bez mami, nechcem ju moc zaťažovať, ona všetko moc prežíva

nazor

No mne sa v takom veku stavalo, ze som aj mesiac nedostala. V tvojom tele sa este deju hormonalne zmeny, takze bud v klude. Mozes kludne zajst za gynekologom a on ti s tym nejako pomoze.Aj ked mne meskali kramy stale a minimalne 2 tyzdne.

mataBB

ked chces, chod ku gynekologovi, ten ta vysetri, podla toho zisti, co moze/ nemoze byt pricinou a pichne ti vyvolavacku

matulda

no mam 15, krámy už mám 2 roky a myslela som si že mi už v celku pravidelne chodia, ale chcela by som sa spýtať kedy by som asi mala začať stresovať po kolkých týždnoch

nazor

No predpokladam, ze si mlada kedze si este panna:)Je uplne bezne, ze ti meska a tyzden-to nie je zas az tak vela.A domace vyvolanie kramov neexistuje:)