Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnúť z nôh

ada 68

carey - mne to pomohlo, stepovala som každý den 500 na číselníku, zlikvidovala som zadok,boky a aj stehná sa umúdrili, ale ak ti to nepomáha, sadni si a rozkroč nohy a medzi ne daj stoličku a nohy stláčaj k sebe, je to tlak na vnútorné stehná a ked dáš nohy do stredu stoličky a tlačíš smerom von, tak je to tlak na vonkajšie stehná a takto si formuješ celé aj vonkajšie aj vnútorné, mám to od fitness trénera a je to fakt makačka ale zaberá, vyskúšaj, daj vedieť, pa

repka

no toto by som aj ja chcela vediet ako schudnut, lebo som uz schudla dost - viditelne zo vsade, ale z noh nie... - hlavne zo stehien :(

Katka95

Mne sa najlepsie zdala kozmetika zo stranky www.naturarea.eu
Ale momentalne prerabaju stranku a inovuju obchod takze objednavky su mozne len cez email.

carey

Evik1 ale na nohy je asi najlepsi aj tak beh nie... neviem ja sa teraz dost ucim tak budem moct len tak vybehnut von na chvilu alebo tu chodzu zaradit, pre mna bude teraz asi vyhra ked nepriberiem ak si udrzim co mam :)

evik1

Ahoj,aj ja som mala stepper,aj obyč,aj kvelitnejší,výsledok som nevidela,lebo stále behám,oba som aj tak nakoniec predala,ale ak niekto nerobil nič a začal stepperom,mohol by vidieř výsledky,všetko je pre telo prínos,

carey

ahoj Ada, no ja som cvicila dost na steperi a nevidela som nejaky ubytok zo stehien... a to som cvicila aj 40min striedavo..ale je mozne ze to bola kratka doba mozno to je vidiet po 3 mesiacoch neviem... tebe to ako pomohlo?

ada 68

stepper - je veľmi dobrý na nohy, je to ako keby si behala po schodoch a to v dvoch intervaloch. 8x rýchlo a 12x pomaly, a to po dobu 20 minút. je to oveľa efektívnejšie ako keby si cvičila v jednom tempe.je to overené

H2O

Pokiaľ nebudeš behať nadmerne a zamerne po schodoch a do kopcov a zaroveň priveľa jesť, tak nie, z hľadiska vyživy je ťažko ti niečo na to poradiť, možno tak menej soliť, ale to by mal každy :)

evik1

porad nejaké DVD,lebo podla knihy ... bojím sa,či by som to robila dobre,potrebujem pozerat a opakovat.robila som cvičitelku,našim ženám,ale to bol aerobic a kalanetika,to som kombinovala.teraz len behám a potrebujem spevnit stehná (na 6 rokov denneho behu by som čakala lepší výzor. 10 km každý den aj 12. a začínam mat problémy s chrbticou.Určite by mi pilates prospel,nie?

matulda

"tuketuke" no nie sú teraz úplne výstavné ale pomohlo, pilates cvičím už asi rok ale výsledok som uvidela už po mesiaci. Zo začiatku som cvičila každý den asi hodinu bola som ním posadnutá :D :P ale uplne stačí 3 krát do týždna celú zostavu ;)