verikokéla a bioptron (biolampa)

Príspevok v téme: verikokéla a bioptron (biolampa)
Genesis

Neviete náhodou niekto či môžem použiť bioptron (biolampu) na liečbu varikokély (je to niečo ako varixy - kŕčové žily ale jedná sa o žili v miešku ktoré zásobujú krvou semeníky)

moje otázky sú:
1. či môže biolampa zlepšiť stav ochorenia
2. či ho naopak nemôže ešte zhoršiť?
3. či nemôže biolampa nejako poškodiť semeníky ich osvecovaním
4. či nemože biolampa poškodiť produkciu spermii - ono predsa je to svetelná energia ktorá dané miesto zohrieva a zvýšená teplota spermiám moc dobre nerobí
5. kde by som mohol zohnať odpoveď na tieto otázky ?

Evelyn1961

skuste si davat BIOPTRON len na krize 3x 20 minut, ale kazdy den...verit tomu nemusite...svetelna energia, ktora lieci na bunkovej urovni vam po pravidelnom pouzivani prinesie pozitivne vysledky...tak ako ste sa naucili sprchovat kvoli zdraviu alebo si umyvat zuby denne..tak sa naucite pouzivat aj BIOPTRON denne... mat ho v skrini, to je potom naozaj draha vec...ak ho ale bude pouzivat cela rodina denne, tak je to potom nenahraditelna pomoc v 21. storoci...vela zdravia vam vsetkym zelam

Genesis

co sa tyka varikokely a bioptronu ... skusal som to ozarovat ale bohuzial vysledok bol skor negativny ... dovtedy ma to nebolelo no po tom co som to zacal ozarovat to zacalo boliet ... vysoka teplota nerobi varikokele ani semenikom dobre ... pisal som do viacerych bioptron centier po svete a tvrdili mi ze bioptron semenikom neublizi ze maximalna teplota pri 10 cm vzdialenosti je 37 stupnov .. bohuzial pri aplikacii na stehne lampou bioptron som dosiahol teplotu po 8 minutach takmer 39 stupnov celzia

co sa tyka varikokely viac jej robi dobre ladova voda ako teplo z biolampy

Genesis

bohuzial nemam farebne filtre a nemienim si ich kupovat ... tieto veci su prilis predrazene a bohuzial mne chyba akakolvek viera v ich fungovanie (inymi slovmi slovo viera mi je cudzie)... mam original biotron ale nikdy mi v nicom nepomohol ... co sa tyka cakier a podobnych veci tak isto v nic z toho neverim ... mam reiky chodil som na sahaja jogu chodil som k liecitelom ... nic z toho mi nikdy v nicom nepomohlo ani som nikdy nic necitil .. jedine co maju tieto veci spolocne je ze su drahe a oberu vas o peniaze(s vynimkou sahaja jogy ta je zadara).

Evelyn1961

BIOPTRON ma certifikat na liecenie roznych ochoreni

kazda choroba je vlastne signalom, ze nie je nase telo v energetickej rovnovahe...pri akejkolvek chorobe a liecbe BIOPTRONOM doporucujem najprv minimalne 1 mesiac vyrovnavat energeticke hladiny v jednotlivych centrach farebnymi filtrami a pri varikokély este nasledne svietit zakladnym filtrom na krize denne aspon 3x 20 minut

1. BIOPTRON urcite zlepsi zdravotny stav...pozor na rozne falzifikaty- biolampy
2. zo zaciatku moze dojst k pocitu zhorsenia stavu...to znamena, ze organizmus reaguje ale treba pokracovat vo vyrovnavani..a ak mate pocit palenia v miesku...sviette na kostrc pri 1. energetickom centre
3. BIOPTRON posobi na regeneraciu buniek, nie su zname ziadne negegativne ucinky, nie je to ozarovanie
4. produkcia spermii sa naopak zlepsi a sa zvysi aj vasa potencia

5.dalsie info na tel: 0915 237 518

Evelyn1961

diabetikIvo- kazda choroba je vlastne signalom, ze nie je nase telo v energetickej rovnovahe...pri akejkolvek chorobe a liecbe BIOPTRONOM doporucujem najprv minimalne 1 mesiac vyrovnavat energeticke hladiny v jednotlivych centrach farebnymi filtrami a pri diabetes este nasledne svietit zakladnym filtrom na oblast nad pupkom aspon 3x 20 minut