Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
Romesss

Ahojte. Potrebujem poradit ohladom jednej veci. Mam priatelku, sme spolu uz par rokov. Vsetko bolo super. Ale v poslednom case sa toho dost zmenilo. Zacala totiz nieco riesit s ,,kamaratom". Stale tvrdi ze su len kamarati. Ale raz sa stalo ze som sam videl vonku ako nieco na nu skusa. Neviem ako jej to mam cele vysvetlit pretoze ona si stale naivne mysli ze on nic nerobi. Pritom uz aj okolie reaguje divne na to ich ,,kamaratstvo" Myslel som si ze si to uvedomi ked sa toto stalo ze na nu nieco skusal. Ale nie. Trvalo tyzden a uz to bolo zasa vsetko naspet. ,,odpustila mu" ze on to tak nemyslel. Niekedy mi zostava az rozum stat nad tym. Ja sa trapim. Uplne ma to nici, nevladzem vobec nic. Proste som si s nou planoval buducnost. Ale toto je ako dostavat kazdy den noz do chrbta. Pretoze toho dotycneho kazdy den stretavam a smeje sa mi do tvare. Priatelku mam velmi naozaj velmi rad. Som z toho zufali. Dokonca s nim bola aj tajne vonku, opili sa. ale vraj sa nic nestalo. Snazim sa jej to verit. Stale ma potrebu s nim nieco riesit. Naposledy sa zabudla odhlasit z jedneho portalu a ked som videl o com si pisu tak som plakal. Ano uprimne to pisem mal som slzy na licach. Fakt neviem co mam dalej robit. Stratit ju nechcem. Ak som ju uz nestratil. Dost ma to boli lebo som na nu dost naviazany. Horsi pocit som este nezazil vo vztahu. Najradsej by som h zabil! To sa proste nerobi! Poradte mi prosim!

nudinka

a mozne je aj to, ze jej to ze ste sa rozisli prislo uplne vhod.... kazdopadne, ak sa uz nedate dokopy, ber to tak ze to tak malo byt

elsa5.5

otázku si polož inak kto by to toleroval?vidíš Ty si to spravil 1x a už bol oheň na streche a rozchod,nie ona to vyprovokovala lebo vedela čo potom bude... a ty si jej to celé uľahčil

nudinka

romess, drzim palce, je to blba situacia.. trochu si ta natahuje na gumicke. podla mna jej robi dobre, ze sa niekomu paci a ze s nou flirtuje. neviem ci si pisal kolko mate rokov ? nenechaj sa manipulovat lebo k tebe strati uctu...

Romesss

elsa5.5 ---- vies, mozem za to aj ja. Ved kto by dokazal kazdy den pocuvat, ze preco si s nim pises a bla bla bla... Ale mozno mas pravdu ze teraz ma rozviazane ruky.

xy:) ---- drzim sa lebo ju MILUJEM a chcem s nou byt navzdy... Naivne? No verim!

elsa5.5

nič nie je tvoja vina to by vadilo každému skôr si myslím že chcela toho druhého a ty si jej to uľahčil teraz sa nemusí cítiť vinná za to čo robila a robí....

xy:)

ja sa iba divim, preco sa jej drzis ako kliest, ked ti toto robi. aj tak si myslim, ze za tebou pride nazad, lebo nie kazdy chlap sa necha len tak manipulovat ako ty.

Romesss

No ahojte. Takze no skusil som to tak ze som si z trucu zacal pisat s jednym dievcatom. Uplne cisto len z trucu alebo neviem z coho. Proste ked som videl co robi ona, tak som to skusil aj ja. Par sprav na FACEBOOKu a 2 sms.Moja priatelka sa to dozvedela a dost si myslim ze to nezvladla. Tvrdila ze ona take nic nerobi a ze to bolo hnusne odomna lebo ze jej nieco vycitam a pritom robim to iste. Ako viem ze za to ako to vsetko je mozem aj ja. Ja sa nedokazem preniest cez veci ktore sa stali a tvarit sa ze sa nic nestalo. Navyse ked viem ze su stale v kontakte. Co mam robit? Respektive aby som to dokoncil, rozisli sme sa. Ona so mnou. Ale tak ja sa toho nechcem vzdat... Mal by som? Chcem to napravit.Viem ze som na nu moc tlacil kazdodenne o tom ze preco si s nim stale pise a tak. Viem ze je to aj moja vina....

jajka001_

si prilis tolerantny, nechal si to zajst pridaleko. daj jej na vyber.
lost - musis povedat nie lebo to tak byva ze cim si lepsi, tym su ludia k tebe horsi. bohuzial. ja by som bola rada dobra najdobrejsia ku vsetkym ale ked som moc tak to zacnu nielenze vyuzivat ale su aj hnusni. tak sa musim kontrolovat :)

anjelik9

možno že jej chýba taka ta zamilovanost lichôtky podpichovanie a podobne veci ktore byvaju na zaciatku vztahu skus to skusit takto ze si spomen co mala na zaciatku rada co sa jej pacilo a skus to znova vrtit do vazho vztahu nech ju zase zacnes "bavit" a "balit" a nech si spomenie na to preco sa vtedy do teba zalubila :))