keď muž cíti nadržanú ženu...

Príspevok v téme: keď muž cíti nadržanú ženu...
*horny*

otázka - je to pravda alebo len náhoda?

počula som že muž dokáže cítiť nadržanú ženu resp, ženu ktorá ma chuť na sex alebo mala sex chvílu pred tým aj cez oblečenie..
Počula som že práve v lete, keď je vonku teplúčko a slečny chodia sporo odeté niektorí muži dokážu vycítiť ich - nazvyme to CHUTE

Mansie

No, o tom, ze by to bolo cuvchovo citit neviem nic, ale priemerne inteligentny chla si vie vypozorovat cyklus, v ktorom sa zena nachadza a podla neho sa dostava pod sukne.. Navod na to je tu - -odkaz odstránený-

User_37597

ta3 ano "urcite" ma rozrusi tato tema na tolko aby som mala chyby v pravopise...mam a co?velmi ti to vadi?
oprav ma ak si myslim ze si tu nieco kompenzujes tym ze nereagujes viac na temu ako na pravopisne chyby druhych :)

ta3

Bibisa a Senzy, ste v pravopise jeden lepsi ako druhy, alebo to iba tema Vas tak rozrusuje?, :-)) ak je tak, vsetko je prepacene

k teme, myslim, ze citlivy muz moze zacitit nadrzanu zenu, nadrzana zena je spravidla dole vlhka a tato vlhkost ma, aj ked velmi nepatrnu, ale predsa charakteristicku vonu, podobne ako spermie

zlatka19881

alussska,,, na otázku odpovedám vždy úsmevom :-D na ulici zapáčim sa naraz až trom :-D :-D :-D ,,,, zas žartujem nie že sa tu do mňa zas niekto obuje :-D :-D :-D ale či chcete alebo nie nadržanú ženu muž cíti, podotýkam vôňou to byť nemusí.

senzy

Ja zacitim vždy,kedy žena chce suložiť! Som
senzibil a je to taky čudný pocit!
Prvý krát som to vyskušal na kolegini a odvtedy spolu sexujeme i keď je vidatá! Manžela má v Rakuzsku a jej chtíč cítim v nose,funkuje to,cítim to i na ostatných kolegiňach a použil som to i na druhej a tiež zabrala...bola tak nadržaná,že ma doslova ona pomilovala!
je to v citoch a nosnych kanalikoch!!!

User_37597

no nikdy nevies,..mozno s tym ludia maluju steny..a mozno ss natieraju...niektory to jedia ( to viem urcite) :D a mozno dokonca s toho varia koprovy privarok :D