Sama si už neviem rady

Príspevok v téme: Sama si už neviem rady
Drobec_Mima

Ahojte,volám sa Mirka,mám 17rokov a väčšinu dospievajúcich slečien,aj mňa trápila moja postava.. v 15tich rokoch,som mala 80kg,a keďze som sa bála,že si môj chlapec nájde krajšie,CHUDŠIE dievča,začala som držať diétu.Najprv,som len obmedzovala niektoré "ťažké" jedlá,neskôr mi stačilo najesť sa len máličko(obmedzovala som aj príjem tekutín) no časom som mávala závraty a kolapsy.V novembri minulého roku ma hospitalizovali dehydrovanú a zoslabnutú.Vtedy,som mala už "len"64 kg,no po infúziach,nemocničnej strave a nutridrinkoch som pribrala kilo.Keď som sa postavila doma na váhu,a videla som že ručička ukazuje 65 kg,povedala som si DOSŤ,a všetko čo som zjedla,vyvrátila som.Pocit viny mi nedovolil nechať to v sebe.Časom,behom mesiaca som prestala jesť.. SKoro úplne.. na 24hodín mi stačil len jeden nízkotučný jogurt,alebo balíček BeBe sušienok.Takto,som sa od konca decembra fungovala do tohto apríla.Keď som sa postavila na váhu u lekárky,zalamovala rukami nad mojimi 49mi kilami.Medzitým,sa somnou rozišiel chlapec,kvôli ktorému som to celé začínala.Po preplakaných nociach,som do mesiaca schudla ďalšie 4kg.S necelými 45imi kg,ma lekári posielali na psychiatriu,no vďaka mamke,ktorá stála vždy primne,som sa tam nedostala.Snažila som sa znova učiť jesť,aj keď som celú noc trávila na wc-ku v kŕčoch žalúdka.Začali mi vypadávať vlasy,lámať nechty,celá som doslova vyschla.Blízky,aj lekári mi už nedávali veľkú šancu,no po endoskopii a "prebití"žalúdka som sa doslova ROZŽRALA! Teraz sa proste neviem kontrolovať,jedlo musím pred sebou doslova skrývať,jem aj vtedy keď nemám hlad! Jem nonstop! Po nociach sa budím s tým,že by som jedla,ráno,prvé čo urobím,mMUSÍM si dať hocičo,čo schytím do ruky,celý deň niečo jem,a jem veľa.. Vždy musím ochutnať všetko čo je v chladničke,VŽDY. Nemám problém zajedať jedlo jedlom,sladké slaným,horké kyslím.. a následne to VŽDY kvoli pocitu viny vyvrátim.. ;-( a takto sa u mňa strieda anorexia s bulímou už rok.. a ja si už naozaj neviem sama rady.. Buď nejem vôbec,alebo sa prežieram.. ! PROsÍM POMOŽTE MI NIEKTO ! ;-((

EternalSorrow

ja som so svojou postavou spokojná nevadilo by ani keby priberiem...len ten moj jedálniček...:( dnes ráno :brioška, bake rolls, jablko, dva chleby, výživa, perník, jogurt s ovsenými vločkami

no proste des...ako z toho von a normálne jesť(nevraciam, nechcem a nikdy som to neskúšala)

Ewca

Veru veru.sproste sme.to je pravda.ale tak co uz.kazdemu to prepina inym stylom:-Djedine,ze nas ti odbornici daju riadne do laty.az si uvedomime,co robime...aj tak nam to telo raz vrati.

Threesha66

Vracat aby ste schudli to je a stale to bude pre mna totalna banalita a nieco co neakceptujem uz vobec, ked sa niekomu nedari schudnut a robi vsetko mozne tak proste jeho telo nechce schudnut lebo by mal dotycny clovek problemy no naopak niekto chudne nechcene a aj to je zly signal :) Ja si myslim baby ze ak vas chalani budu lubit tak take ake ste a urcite nie vychudnute na kost, ak beriete look zo vseliakych modeliek tak ej to somarina, ak chcete i najdalej vracat, prejedat sa zasa vyvratit alebo rovno vracat s anorexiou tak len do toho ale aspon zistila ake ste vsetky sproste co vsetko dokazete urobit proti svojmu telu len preto ze chcete dat dole blbe 3 kila ktore ajtak na vas nebude vidno ci ich mate alebo nie, radikalna zmena je ked date dole zo 70 na 60 a nie z 58 na 55, sama o tom viem lebo som vyskusala uz snad vsetky typy chudosti, tucnosti a teraz kolisam hore dole :D

Ewca

Eternal sorow
Ty co riesis?ty papaj a papaj.si uplne chudulinka.ved ste obe podvyzivene!!!ja mam preboha 172cm a58kg.nemala by som uz ani vodu pit.musite vyzerat jak kostricky!

EternalSorrow

d:jablko alebo žemla o polievka a hl.jedlo ol: cereálna tyčinku alebo keks večera hl jedlo a teraz...:(

EternalSorrow

ja míám 155cm a 44kg ale asi som už pribrala...neriešim moc váhu, len chcem prestať prejedať sa a začať konečne normálne jesť..trvá mi to už od decembra...bežne som jedla :
r dva rožky

Drobec_Mima

EternalSorrow
.. máš pravdu,nechci,NIKDY to nedovoľ,lebo pokiaľ začneš raz,nebudeš vedieť skoncovať s tým .. mňa ten kolotoč včera držal vyše 12hodín ;-( neskutočne ma bolí hrdlo,mám zapálené ďasná,dohrýzené ruky.. no prestať s tým neviem ;(