Sama si už neviem rady

Príspevok v téme: Sama si už neviem rady
Drobec_Mima

Ahojte,volám sa Mirka,mám 17rokov a väčšinu dospievajúcich slečien,aj mňa trápila moja postava.. v 15tich rokoch,som mala 80kg,a keďze som sa bála,že si môj chlapec nájde krajšie,CHUDŠIE dievča,začala som držať diétu.Najprv,som len obmedzovala niektoré "ťažké" jedlá,neskôr mi stačilo najesť sa len máličko(obmedzovala som aj príjem tekutín) no časom som mávala závraty a kolapsy.V novembri minulého roku ma hospitalizovali dehydrovanú a zoslabnutú.Vtedy,som mala už "len"64 kg,no po infúziach,nemocničnej strave a nutridrinkoch som pribrala kilo.Keď som sa postavila doma na váhu,a videla som že ručička ukazuje 65 kg,povedala som si DOSŤ,a všetko čo som zjedla,vyvrátila som.Pocit viny mi nedovolil nechať to v sebe.Časom,behom mesiaca som prestala jesť.. SKoro úplne.. na 24hodín mi stačil len jeden nízkotučný jogurt,alebo balíček BeBe sušienok.Takto,som sa od konca decembra fungovala do tohto apríla.Keď som sa postavila na váhu u lekárky,zalamovala rukami nad mojimi 49mi kilami.Medzitým,sa somnou rozišiel chlapec,kvôli ktorému som to celé začínala.Po preplakaných nociach,som do mesiaca schudla ďalšie 4kg.S necelými 45imi kg,ma lekári posielali na psychiatriu,no vďaka mamke,ktorá stála vždy primne,som sa tam nedostala.Snažila som sa znova učiť jesť,aj keď som celú noc trávila na wc-ku v kŕčoch žalúdka.Začali mi vypadávať vlasy,lámať nechty,celá som doslova vyschla.Blízky,aj lekári mi už nedávali veľkú šancu,no po endoskopii a "prebití"žalúdka som sa doslova ROZŽRALA! Teraz sa proste neviem kontrolovať,jedlo musím pred sebou doslova skrývať,jem aj vtedy keď nemám hlad! Jem nonstop! Po nociach sa budím s tým,že by som jedla,ráno,prvé čo urobím,mMUSÍM si dať hocičo,čo schytím do ruky,celý deň niečo jem,a jem veľa.. Vždy musím ochutnať všetko čo je v chladničke,VŽDY. Nemám problém zajedať jedlo jedlom,sladké slaným,horké kyslím.. a následne to VŽDY kvoli pocitu viny vyvrátim.. ;-( a takto sa u mňa strieda anorexia s bulímou už rok.. a ja si už naozaj neviem sama rady.. Buď nejem vôbec,alebo sa prežieram.. ! PROsÍM POMOŽTE MI NIEKTO ! ;-((

Ewca

Ahoj.mala by si zajst za psychologom,alebo psychiatrom.bez nich to nepojde.teda-aj mne to tak bolo povedane.a myslim,ze naozaj sa z toho nevyzujes.pokial ti nepomozu oni,tak hospitalizacia.