Môžem byť tehotná ?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná ?
KH

potrebovala by som serióznu radu - mám 15 rokov a nepravidelný menzes..ešte asi vďaka puberte..nikdy som ho pravidelný nemala.. raz za 3 mesiace.. s priateľom sme skúšali sex, no predtým sa mi spravil na bruchu, on si síce penis a ruky potom očistil, no ja ruky nejako dôkladne nie.. potom si nasunul kondóm, no ja som ho potom za ten penis rukou chytila.. je možné že som pritom naniesla spermie na penis a tak otehotnela..? a ak nie.. tak, keď som potom skúšala strkať prsty do vagíny.. mohla som si tam tie spermie sama naniesť a tak otehotnieť ? ako ďaleko sa musia spermie dostať aby som otehotnela.. a prípadne.. keď keď sú len na začiatku vagíny.. dostanú sa samé do maternice ku vajíčkam? veľmi ďakujem !! modlite sa za mňa nech nie som tehotná :(

nightmare281

podla coho? podla toho ze tie spermie na prstoch davno odumreli... a nieco ako zombie spermie neexistuje.. a nemusis sa ma to pytat tristo krat. a mala by si sa ucit lepsie biologiu lebo ocividne vies o svojom tele zalostne malo. a asi by si aj s tym sexom mala radsej pockat. ach jaj