ked naj kamoska prestava byt naj kamosko

Príspevok v téme: ked naj kamoska prestava byt naj kamosko
zmatenec111

...a to doslova,. bola mi sestrou, dokonca spolu byvame..

vsetko bolo OK kym sa nerozisla s frajerom a nezacala chodit von so mnou a mojim priatelom. Viem, ze nie je taka, ze by jej ani na um neprislo nieco s nim rieit, ale vadi mi to- vadi mi ked sa bavia, smeju, rozpravaju o vsetkom o com ja sa s priatelom nebavim....

ona nie je zla, je len az prilis dokonala, ..az natolko ze zacinam na nu ziaarlit.. je to clovek, ktoreho by som chrakterizovalaslovom dokonala, vsetko co robi, robi najlepsie... bolo by to v pohode,az kym sa nejedna o mojeho priatela..minule som si ich vsimala a pripadala som si akoby som bola prave ja ta co je v ich spolocnosti navyse....
viete mi mporadit??? co mam robit??? normalne k nej citim nenavist, nedokazem sa na nu ani pozriet....

elsa5.5

riešiť to treba jednoducho Ty sa s ňou bav tak ako predtým ked mala priateľa nemusíš ju všade ťahať zo sebou lebo chúda nemá priateľa môžete jej spoločne nájsť nejakého frajera.....,chalan rozhádal veľa kamarátok...

zmatenec111

dakujem za kazdy jeden nazor... s kazdeho som si nieco zobrala a teraz mam taku velku hlavu ako nikdy..neviem co mam spravit, ci kecnut s nou, alebo s priatelom, alebo len skratka uplne zmenit to, ako to bolo doteraz a uplne obmedzit to, aby sme boli niekedy traja...aby ked budem s nou, nebudem s pariatelom a naopak....

Vzdy v nasom okoli bola ona ta, do ktorej sa chalani zalubili, vzdy dokaze tou svojou povahou namotat kazdeho chalana a to doslova.... V mojom okolo, na ktoreho chalana sa pozriem, uvedomim si, ze kazdy jeden bol na nu namotany.... vzdy... neviem preco ma podobnu oblubu, ale ked jej ten dotycny zacal prejavovat city, ona sa stiahla akoby nic.... akoby to bola jej potreba, namotat a odkopnut....

myslite ze to mam nejak riesit ? .....

simone12358

toto je pripad ktory sa tazko hodnoti.to by bolo najlepsie keby to posudila dalsia osoba nezaujata voci nikomu ani jemu ani jej ani tebe a povedala by ti svoj nazor.lebo takto radit je blbost kazdy povie podla toho ake ma osobne skusenosti tie tiez ovplyvnia..

jajka001_

to nerobi dobru krv ked ju beries von ked ides s frajerom. jasne ze flirtuju a medzi nimi je napatie ktore vam dvom uz chyba.

goccia

a niektore baby si dokazuju svoju hodnotu tym, ze sa snazia ocarit zadanych chlapov svojich kamosiek, ale len preto, aby uvideli, ze ich dokazali zaujat, a to im staci, citit sa, ze su lepsie ako ich partnerky

elsa5.5

nie nie ja to tak nevidím,flirtuje z tvojim priateľom,stretávaj sa s ňou len ked budeš bez priateľa a uvidíš či sa bude na neho pýtať a tak...,mňa len kamarátovi poohovárala najlepšia kamarátka preto že ho chcela on mi to povedal ked som jej to povedala pozerala ako keby facku dostala:)

zmatenec111

mmm., je to naozaj zvlstne, ale po precitani si tvojho komentu si akosi viac uvedomujem , ze to prehanam.... prezivam viac akoby sa ptrilo.... dakujem... trosku som sa uvedomila....

ja:)

a Tvoj priatel ju ako berie? vidis na nom nejake zmeny k jej osobe? mozno si len zbytocne nieco nahovaras a prilisne to sledujes a preto to vyhrocujes ako extremnu situaciu, pritom taka nemusi byt.. tvojej kamoske je asi prijemne byt stredobodom v nejakych muzskych ociach, kedze je po rozchode. No nemala by sa chovat nejako extremne. Zalezi, aka je skutocna situacia, nielen aku ju vidis Ty. Mate s priatelom aj nejake sukromie? Travte vela casu len vy dvaja spolu, navrhni aktivity, kedy napr. ona nemoze a podobne, ona si to potom mozno uvedomi, ze by nemala s vami travit prilis vela casu.. je pekne, ze jej pomahas zapajat sa do zivota po rozchode, no vsetko ma svoje hranice. No skus sa na to pozriet aj z opacnej strany a s chladnou hlavou, slova, ako ze ju zacinas nenavidiet, su dost ostre.. potom ste neboli az take kamaratky..