Antikoncepcia Diane-35

Príspevok v téme: Antikoncepcia Diane-35
Alexiah

Ahojte, asi 2 týždne dozadu som začala brať antikoncepciu Diane-35 a čítala som rôzne názory či už pozitívne , alebo negatívne, rôzne ohlas a preto sa chcem aj ja, opýtať, ak ste túto HAK brali, alebo beriete aký je Váš názor na ňu...
Najčastejšia otázka, je podľa Vás kvalitná?? Neviem, či som si to vsugerovala , ale myslím, že som za dva týždne už aj pribrať tihla :D a to sa neprejedam.
A ešte by som sa chcela opýtať, či Vám pomohla na pleť, zlepšiť ju, lebo hľavne kvôli tomuto problému mi bola predpísana. Ďakujem A

jankaaaaaaaa

minerva je presne to iste co diane 35, len je to napodobenina. diane je original a existuju od nej napodobeniny ako chloe , minerva a vreya. tie su lacnejsie lebo su len napodobenina. tieto hak dost skodia lebo maju vysoku davku , ale pokial si pozorovana u lekara, chodis na prehliadky pravidelne, tak je to OK, po roku zmen na setrnejsiu.

Alexiah

Tou kvalitou som myslela, či viac neškodí ako pomáha... Počula som o Minerve, že je to v podstate rovnaké, len že Minerva je o niečo šetrnejšia... Tak najviac sa bojím asi toho priberania... Sem tam mám taký pocit nevoľnosti a stŕpnutia nôh a tmavý výtok doktor povedal, že to je ok, že to je normálne.

jankaaaaaaaa

ja ju uzivam a ani neviem ze nieco uzivam. ak sa pytas na kvalitu? tak neviem presne co tymmyslis. ale kazda hak je spolahliva takmer 100, bezrodzielu na znacu. je pravda ze diane je silna hak, preto by sa nemala uzivat dlhsie ako 12-18mesiacov a potom ju treba zmenit za slabsiu , napr. Jeanine.
je mozne ze sa citis akokeby si probrala , lebo tato hak zadrzuje vodu v tele, cize take 3-4kg si asi pribrala tej vody. mne a vela dalsim zenam z hak rastie chut do jedla. nato treba davat pozor