Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ranne nevolnosti, nechutenstvo

Príspevok v téme: Ranne nevolnosti, nechutenstvo
pjort

Ahojte. Mam dost neprijemny problem, ktory som predtym nikdy nemal. Posledny polrok ma trapia ranne nevolnosti, nechutenstvo na ranajky a obed (a paradoxne mam navaly hladu, ale ked zacnem jest, bojujem, aby som zjedol aspon polovicu) a nadmerne potenie pod pazuchamy. Tieto stavy mam od septembra, kedy som nastupil do svojej prvej roboty. Ale stres paradoxne nemam. Sme dobry kolektiv, zaujimava a kludna praca. A vobec, ja nie som stresovy clovek. Obvodna lekarka (ci uz detska alebo neskor klasicka) ma vzdy odbila, ze si mam na potenie kupit salviovy caj. Nezabral. Kupil som Driclor, potenie sa zlepsilo, ale aj tak sa niekedy zobudzam cely prepoteny. Rano a naobed jem nasilu, rano mi je zle. Neviem k akemu lekarovi zajst. K psychiatrovi Psychologovi? alebo Gastroenterologovi? Alebo ma niekto nejaky iny napad? Dakujem za vsetky rady.

melikan

niekedy si to ani neuvedomíš a predsa to môžeš mať nervového pôvodu. akokoľvek zaujímavá práca a aj kolektív, aj tak to môže byť z toho. Vieš snažíš sa pracovať na 100 percent, bez chýb, aby si sa zapáčil kolektívu, cestovanie, strach, že ťa prepustia..k tomu niečo v rodine...je toho veľa...

ale v každom prípade sa daj vyšetriť..ak budeš fyzicky podľa lekárov zdravý, navštív psychologa...

mimochodom potenie môže byť št.žlaza

Jaro87

nie si sam,mal som tiez podobny problem.ranne nevolnosti,neranajkoval som vobec,nechutilo mi,na obed som uz citil poriadny hlad, ale ked som zacal jest rychlo ma chut presla a ziadol som len trocha.ale nevenoval som tomu ziadnu pozornost..

Laurina22

Trvaj na kompletnych vysetreniach.Nenechaj sa odbit.Ak ti nie je ochotna ich urobit,zmen obvodnu lekarku.A vymenne listky uz nepotrebujes,kludne zajdi so svojimi problemami k endokrinologovi,neurologovi,gastroentrologovi...

pjort

RE: A krvne testy ti robili?
Teraz nie, v auguste pri pravidelnej prehliadke, ale vsetko bolo v norme. Ale to boli asi len take tie testy na cholesterol a podobne co sa robia pri prehliadkach.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ranne nevolnosti, nechutenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk