Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex, laska, co myslite

Príspevok v téme: sex, laska, co myslite
adka 234

Chcela by som poznat vas nazor na problem ktory mam. Uz takmer 2 a pol roka mam priatela, lubime sa a uz aj rozmyslame ze sa vezmeme. Moj problem sa tyka ale sexu. Neviem ci to dobre vysvetlim, ale je to asi o tom, ze uz dlhsi cas mam zo sexu dost zvlastne pocity. Nepovedala by som ze zle, alebo neprijemne, pretoze v podstate ked to robime, je to skvele, priatel je vzdy nezny a proste je to pekne. Casto niekde citam, ze ludia vravia ze citia pri sexe aj nejake emocionalne spojenie s partnerom, ze pri tom citia partnerovu lasku. Napisala som ze partner je nezny ked sa milujeme a viem, ze ma lubi aj ja jeho, je tam aj nieco ako vasen, ale jednoducho, ako nahle dojde k sexu,u mna je to tak ze to citim tak, ze to co robime, nema nic spolocne s laskou a je to proste len rozkos, vzrusenie.proste akoby som ziadnu lasku necitila. Ja tu lasku citim od neho, ale to je pre mna vtedy, ked sa drzime za ruky, obijmame sa, bozkavame, alebo v takych kazdodenych veciach, ked si pomahame, smejeme sa a tak. Ale sex je len sex, proste rozkos pre mna, aspon teda to je ten pocit. Mozno to len prilis analyzujem, a je to normalne, ale tak neviem. co si o tom myslite a ako to citite vy ked to robite?

ta3

Adka,
mne sa vsetko tak vidi, ze v tejto oblasti mas urcite bloky, predsudky, pravdepodobne mas za sebou velmi silnu krestansku, puritansku vychovu, podla ktorej sex je nieco hriesne, ale ver mi alebo nie, vobec to nie je tak, sex prirodzene patri ku laske, avsak skor by som mala povedat, aby som bola presnejsia milovanie, lebo ak robime tie veci z lasky, potom ja tomu hovorim milovanie, sex chapem viac-menej ako akt bez lasky, iba na ukojenie telesnych potrieb a tu by som povedala, ze takyto akt bez lasky je hriesny, mozno mnohi nesuhlasia s tymto co hovorim, ale ja to tak citim, preto o tom takto hovorim, je to moj subjektivny nazor, Adka, ak je to tak, ako hovorim, skus sa oslobodit od rusivych myslienok, ktore Ti brania naplno prezit milovanie s clovekom ktoreho milujes a ktory miluje Teba, ked sa Ti to podari, potom tu lasku budes citit pri milovani pri kazdom jednom dotyku, pri kazdom pohybe, potom milovanie Ta uspokoji nielen telesne, ale aj dusevne, co je nadherny pocit

jajka001_

no jasne, kecy im nestacia, ani prechadzky, ani tulenie, to je pre nich nic
resp. je to pre nich hodnotna vec, ten sex
potom zas zavisi od osobnosti, no, ze ci je pri sexe u nich laska dolezita. ale tak hovorila som asi skor o takych normalnych, ako sa to pise na pokeci?- nemozem mat sex bez lasky...

jajka001_

ked ho lubis tak ho lubis aj ked sexujete :) ak cakas nejake trancedentalne prepojenie, tak to neviem, sex je sex, to je vasen, ale je v tom aj laska, ak to robis s tym koho lubis.
hmm zeny sa radsej rozpravaju a tulia, ale muzi uprednostuju sex ako najvyssi prejav lasky, u zien to byva skor ako ceresnicka na torte
hej, prilis analyzujes :)
a, mozno ti chyba trochu vasnivejsi sex. lebo ten tvoj je prilis jemny, tak by si chcela zazit nieco ine. silnejsie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex, laska, co myslite - Fórum - ZDRAVIE.sk