Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie v bruchu a potom v konečníku

Príspevok v téme: Pichanie v bruchu a potom v konečníku
Mala_lily

Prosím vás potrebovala by som poradiť.Mám 19 rokov,164 cm a asi tak 53 kg .... Už asi tak tretí deň pociťujem pichanie ktoré najprv začne ako keby pri vaječníkoch (tak nižšie v bruchu) a hneď na to ma pichne aj vo vnútri v konečíku ale trvá to len pár sekúnd potom to prejde a po chvíli zase.Toto občasné pichanie v konečníku som pocítila už veľmi dávno ale bolo to zriedkavé.Nebola som ešte na žiadnom vyšetrení a viem že najlepšie bude ak zájdem k lekárovi ale chcela by som vedieť či už sa niekto stretol s takýmto problémom a ak áno čo za problém to bol a aké vyšetrenia treba podstúpiť.Ďakujem za vaše rady

elaaaa

ja to mavam vacsinou presne ked mi zacne menstruacia ....

ale potom sa mi to zacalo objavovat castejsie az nakoniec mam skarede hemeroidy .....takze moja rada radsej ist k doktorovi a pocut ze si zdrava ...ako to zanedbat tak ako ja ......a to mam 22r

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichanie v bruchu a potom v konečníku - Fórum - ZDRAVIE.sk