Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anketka

Antie333

Hmmm...asi by som sa snazila uplatit nejakeho genia,aby uz konecne vymyslel liek na rakovinu....nakupila miliony hraciek a rozdavala ich detom,ktore ich nemaju..postavila si maly domcek v Toskansku,pomohla velikaaanskej rodine a tvarila sa,ze ziadne peniaze nemam,lebo tych zlatokopov nam nejako pribuda,tak aby sa mi do toho domceka nejaky nenastahoval......a este veeela inych veci :)))))

Antie333

Hmmm...asi by som sa snazila uplatit nejakeho genia,aby uz konecne vymyslel liek na rakovinu....nakupila miliony hraciek a rozdavala ich detom,ktore ich nemaju..postavila si maly domcek v Toskansku,pomohla velikaaanskej rodine a tvarila sa,ze ziadne peniaze nemam,lebo tych zlatokopov nam nejako pribuda,tak aby sa mi do toho domceka nejaky nenastahoval......a este veeela inych veci :)))))

H2O

Kupil by som si svetovu farmaceutiku, ovladol by som potravinarsky priemysel a zrušil by som tabakovy priemysel. Bol by som idiot, keby som mal jedinečnu možnosť zbaviť svet všetkeho toho hnusu a nevyužil by som ju.

Fidelity

vyplatila by som rodičom také veci ako hypo, pôžičky.. nechala by som im opraviť dom, alebo nech sa rovno nasťahujú do nového, nejaké tie peniažky, aby nemali strach ak prídu o prácu.. a poslala ich na cestu okolo sveta :D
súrodencom niečo, ich deťom dajaké vkladné knižky..
a potom by som sebe dom kúpila, zariadila.. a tie veci, po ktorých túžim, ale nemôžem si ich dovoliť (nové autko, zrkadlovka a pod.) a potom by som cestovala a cestovala.. s priateľom.. niečo by som investovala, napr. do nehnuteľností a tie prenajímala, aby sa mi korunky množili, alebo také niečo..

jajka001_

tiez sa to vzdy pytam pri takychto nadaciach..
verim ze ano lebo to je novy projekt a vela znamych ludi to podporuje

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anketka - Fórum - ZDRAVIE.sk