Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

topánky,ktoré tlačia

Príspevok v téme: topánky,ktoré tlačia
chloeee

ahojte..prosim o radu..za dve hodky idem na oslavu a nejak ma tlačia topánky / na opatku/ neviete nejaku radu aby ma netlačili ? Asi mam jednu nohu vačšiu, lebo na druhej ma vobec netlačí...Ako by som ich roztiahla,alebo nejaké dobré rady ? Citala som,že je dobré natriet topánky zvnutra olejom, no pomáha to,ale iba kratko a olejovat topanky si nechcem kazdu hodku. Dik

333333333333

No su predajne spreje na roztahovanie ale to uz asi nestihas tak si ich kludne naolejuj ale z vnutra a naprac do nich hrubu ponozku alebo si daj na nohy hrube ponozky a pochod si po byte ale upozornujem pomoze to ale iba ak mas topanky KOZENE inak asi nie no ale aj tak velke zazraky necakaj ale trosku ti to pomoze ale zase davaj pozor neviem ci mas ich z nubuku alebo hladkej koze lebo ti mozu ostat flaky ak mas nubuk-brusenu kozu tak opatrne z vnutra.Ak mas lakovane tak asi nepomoze nic lakovana koza nepovoli skoro vobec mozno tak na 0,001 percento

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

topánky,ktoré tlačia - Fórum - ZDRAVIE.sk