Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

blondi2

doc
ale moj lekar mi povedal,ze Chloe je presne to iste ako Diane, ze rozdiel je iba v cene. Tak neviem. Myslis ze Diane je predsa len Diane? Mne ide o to,aby som z toho nepribrala. A pocula som aj, ze su to vysokohormonalne HAK a ze by sa nemali brat dlho, lebo to skodi...

anne-mary

Ja užívam Chloe už druhý mesiac a zatiaľ je všetko ok.Len prvý mesiac bol môj najväčší problém špinenie a neuveriteľná zmena nálad. Chcela by som sa spýtať, či niektorá z dlhodobejšich uživateliek postrehla naozaj zlepšenie akné.. a kedy dostávate presne menštruáciu? ja vždy, keď užívam už takú druhú/tretiu bielu tabletku. ďakujem

cici

Ja uživam Chloe druhy mesiac a velmi ma z nej bolia prsia. Doktorka mi ju predpisala, pretoze znizuje hladinu testosteronu a nic ine mi zatial nepomohlo, takze musim iba vydrzat. Cena je viac nez dobra iba 600 Sk.

majush

mne ju prave dnes predpisal moj lekar. uz niekolko rokov som uzivala diane a tuto mi odporucil s tym, ze je to vraj to iste, len je o skoro 500 korun lacnejsia. btw, balenie je dost blbe, blistre su neprakticky velke :(