Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posilnenie imunity bez liekov?

nadina

aj pri akutnejsich stavoch. Napriklad ja trpim uz dlho chronickym zapalom, mala som nehorazne problemy co mi stale rana hnisala a teraz ak profizym uzivam asi mesiac a pol, tak sa celkom drzim. Mam to suche, kludne, nehnisa to. Takze v tvojom pripade by som si ho asi tiez skusila nasadit.

bodocka022

Myslim, ze ano. Je fajn ho brat aj len ako prevenciu, ale ked uz mas taketo problemy tak ti len pomoze, uskodit neuskodi. A pre mna bolo fajn, ze je cenovo velmi vyhodny ;)

evicita

berie sa len ako prevencia ci aj pri nejakych akutnejsich stavoch? mam teraz trosku problemy, ze stale kycham, kaslem a je mi na nic. Posledny rok som kazdy druhy mesiac doma, co lezim v teplotach a dost tym utrpela aj moja penazenka. Myslite, by si som ho mohol vyskusat?

robinka

tak to je fajn, ja som sa bala, ze obsahuje nejaku kopu chemie, do toho by som asi nesla ale takto ked obsahuje enzymy a vitaminy tak premyslam ze ho vyskusam :)

Zuz357

Ahojte, pre mna bolo rozhodne najlepsie riesenie ked som sa dala na apiterapi, teda som sa liecila medom a vcelymi produktami , cisto prirodne , bez chemikalii, ani unavena uz nezvyknem byt a to som dakedy len vstala a uz o 11 doobeda som nevladala. Skusal to tu este niekto?

robinka

Čo obsahuje profizym? Nechcela som sa uchýliť k tabletkám, myslela som že to pôjde zmenou stravy k lepšiemu ale asi už mám imunitu v takom stave, že už to nestačí.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnenie imunity bez liekov? - Fórum - ZDRAVIE.sk