Posilnenie imunity bez liekov?

marinina

Ja sa pri oslabenej imunite spolieham už len na lieky, podľa mňa len tie majú význam, len tie majú takú silu, že dokážu vyliečiť imunitu. Som o tom presvedčená, lebo som si tým sama prešla.
U mňa na prvom mieste je Wobenzym, čo sa týka imunity, dokáže fakt pomôcť a nie len na posilnenie, ale aj na jej liečbu. Čo je veľmi dôležité.

Tinuska5384

Dobrý deň,
na imunitu je dobré Polyoxidonium. Býva v injekčnej forme, ale tú Vám musí predpísať lekár na recept. Bývajú aj čipky, je to jednoduchšia aplikácia. Používajú sa na rôzne ochorenia, slabá imunita, alergie, infekcie, onkologické ochorenia, boreliózy, chlamýdie,... Dávkovanie závisí od ochorenia. Kto by mal záujem, viem zohnať čipky. napíšte na mail tinuska111@centrum.sk

limitless

vzdy som preferovala vyzivove doplnky a vitaminy a bylinky, preto na posilnenie imunity sa spolieham na hlivu ustricovu imunit s echinaceou a rakytnikom

hnoklli

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

ANGEL-DEMON

hliva sa dá pestovať aj doma..! a je to lacnejsie ako nejake chemicke vyživove doplnky vraj s hlivou...
zelenina, ovocie- denná konzumacia....
kazde rano zacat s citronovou vodou alebo zeleny caj s citronom...

puklica

vitaminovy doplnok imunit hliva mne zabrala na zlepsenie imunity pred zimou, plus ovocie zelenina a spravna starostlivost o seba samu :)