Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Posilnenie imunity bez liekov?

Dadika35

V roku 2010 som sa liečila u doktorky Albertovej na jedno ochorenie a po ukončení liečby som zaznamenala zlepšenie imunity. Od tej doby som nebola vôbec chorá. Nemávam už ani chrípky. Neviem ale či imunitu môže zvýšiť len užívanie vitamínov podľa mňa je to hlbší problém. Skús upraviť stravu a pridaj prípadne tie vitamíny. A keď to nepomôže, vyskúšaj prírodnú liečbu. Je veľa prírodných prípravkov ktoré zvyšujú imunitu.

bodocka022

tak tych liekov a vitaminov na posilnenie je mnoho. Ja som vyskusala asi tri, co mi odporucili v lekarni, ale osvedcil sa mi iba profizym. Tie ostatne mi bud zatazovali zaludok alebo vobec nemali ziadny efekt. A tento mi uplne vyhovuje po kazdej stranke :) skus to zvazit, mozno by ti pomohol

booba

Snazila som si posilnit si iimunitu roznymi prirodnymi sposobmi, jedla som vela ovocia a zeleniny, zazvor, uzivala caje, med.... ale nic mi nepomohlo. Zacala som uzivat wobenzym, ten mi velmi pomohol

robinka

u lekára som v podstate neustále. Mám pocit, že ten je zo mňa už tiež pomaly na nervy, lebo sa mi to nezlepšuje. Povedal, že mám asi veľmi oslabenú imunitu ale nepovedal mi k tomu nič viac. Neustále mi dáva len antibiotiká a mám pocit, že tie ma len viac oslabujú a všetko to komplikujú. Preto by som chcela začať užívať niečo čo by mi neškodilo ale naopak pomohlo posilnit imunitu

bodocka022

tak urcite by to nemala nechat len tak a riesit na vlastnu past, ked pojdes k lekarovi tak by ti mal urobit vyter z rany, ze akeho bacila tam mas a podla toho nasadit liecbu, ty si mozes pomoct akurat tak tym ze zacnes uzivat vitaminy na posilnenie imunity

robinka

Čaute mám problém som po operácií lakťa, veľmi zle a hlavne už dlho sa mi to hojí. Nedávno som sa zbavila infekcie, ktorá sa mi tem dostala a mala som asi týždeň pokoj a teraz opäť mi tam niečo robí šarapatu, nemáte niekto v niečím takýmto skúsenosti? poprípade čo by mi mohlo pomôcť?

hllliva

pre mna je najlepsi pripravok na imunitu zarucene hliva ustricova, milujem jedla z nej a ked nie je cerstva kupujem z lekarne imunit hlivu

Gima

Ja beriem na imunitu Mumio z lekarne. Cena 1,85. Dalej jedavam banaNY, jablka, zazvorovy odvar. Imunitu posilnuje aj cervena repa - cvikla, cesnakovy caj, cibulovy. Neprejedam sa a mam caste vychadzky zo psom aj v zime. Pijem kefirove mlieko alebo si obcas kupim Nutridrink.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posilnenie imunity bez liekov? - Fórum - ZDRAVIE.sk