Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alkoholik

Nina21

J111- ale kde trápenie :D keď vieš piť s mierou,tak ako ja,tak si vieš parádne užiť.a o tom to je,určiť si hranice a vedieť pokiaľ až môžeš zájsť.

J111

No ja si dam, mozno je to tusak, ze sa uz konecne objavi Pan Bozko s anjelikmi a ukoncia nase trapenie:D
A ja budem asi skripat zubami, lebo ich este mam, ti, ktori ich nemaju, tak skripat nebudu, logicke, ti skoncia v nebi, cize asi len babky:D

Nina21

maruska - viem,že to nie je vtipne a nechválim sa tým. len mi príde vtipné to,ako som si vždy myslela,že ja takto neskončím...

Nina21

J111 - len si daj, tento rok má byť náš posledný :D a george 303- ako je možné,že je niekto úplne v pohode,keď mieša všetko čo príde? (áno viem,včera bol silvester,ale aj tak)

maruska123

preco by som mala byt sucharka? proste mi to nepride vtipne...nie som abstinent ale pises to tu, ako keby sa chces chvalit, ale veru nemas cim...proste to nie je vtipne

Nina21

maruska xyz,ty musis byt riadna suchárka, ja mám svoje pitie pod kontrolou, viem čo zvládnem a v živote som nemala okno.ja sa mám ešte čo učiť:D

J111

Ono, podla nejakych tabulie je nealkoholikov len velmi malo. Staci raz za tyzden, ci ako a uz ste alkoholi.
Ja pijem tak raz tyzdenne. Musim asi viac, normalne mi to chyba, asi budem alkoholik. Pojdem na liecenie, oddychnem si:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alkoholik - Fórum - ZDRAVIE.sk