motorkari

Príspevok v téme: motorkari
gsx-r750

su podla vas motorkari arogantni bezcitny darcovia organov?

ja jazdim na motorke a vela krat sa stretavam s tymto nazorom ostatnych ludi vacsinou plechovkarov.a vela krat ma vytocia diskusie ked zomre motorkar a vsetci mu to praju.ked to citam je mi zle.

myslim ze to nie je pravda.netreba hazdat vsetkych do jedneho vreca, nemyslite?:)

bibi123

lost-len verny zakaznik dostava vacsinou zlavu, alebo kupuje auto z akciovych cennikov, ktory je posielany tym, ktori figuruju v databaze kupcov, takze nebude davat napr po roku zlavu 20%, ked po roku ostatne auta budu na tej hodnote, za aku ju on kupil po zlave...:O)))treba si nastudovat zakon, ale zaruka je zaruka, ak mas doklad o kupe, zarucny list-cize servisnu knizku... a aku by si chcel?
hej, tie autobusy si jazdia ako chcu, lebo oni sedia vysoko, tak im je jedno, ze Ty si z auta spravis kabriolet:O))) a cyklisti su tema sama o sebe-najlepsi su taki, ktori sa hraju na auta a roztahuju sa po celom pruhu, ale ked je cervena, idu dalej, alebo idu po prechode a nezosadnu...

lost

no ak by ta zaruka bola prenostna, tak by bola haluz kupit to "cez" verneho audi zakaznika uz :D
ak by tam bola vyzrazna zlava :)))

a k tomu autobusu, no on sa ma, je to tank, do neho ak praskne auto hoci aj v 50kmh, jemu sa nic nestane a auto je na srot :)

ked som este chodil do skoly asi tak pred 7-8rokmi, tak autobus zastavil na mieste kde by nemal a jedno auto do neho narazilo zozadu.. niekde by som mal mat mozno aj foto :) avsak bolo to nejaky taky mensi pickup (predok podobny ako felicia napr) a dost ho to "tuklo" a to ani nemohol ist 50, mozno tak 30-35kmh a autobus sa len pohol o 5cm mozno :D

bibi123

jajka-mozes mat znamych policajtov, ale ked nie su prave v sluzbe a nevybavia Ti to cez vysielacku, telefon, alebo, ze pridu na miesto, tak sa z pokuty nevykecas:O))), ak sa nejedna o somariny... volakedy to bolo fajn, ale casom sa ten okruh znamych zmensuje, kedze vacsina bola postavena mimo sluzby za branie uplatkov:O)))
lost-ale ja som myslela zive musky:O)))ze pridem k autu a tam si hovie 50 zivych musiek po celom aute, nie ich telicka...
na to poznam vtip-viete, co preleti hlavou muske, ked narazi do celneho skla???-Prdelka:O))))
na margo toho videa - mne sa vcera stalo, ze som isla v lavom pruhu po bajkalskej smerom na pristavny most a aj ked ma musel autobus vidiet, skrizil mi cestu-->zo zastavky isiel smer slovnaft bez blinkra, cize siel presne krizom mojej jazdnej drahy(tam clovek zvykne mat nalozene, kedze tam nie su prechody), brzdila som tak, ze sa mi az vystrazne rozsvietili, kebyze si vtedy stelujem radio, tak som na salat, nechapem preco su ti vodici autobusov tak strasne arogantni:O(((pritom za mnou neslo auto, mohol tu sekundu pockat, alebo mi dat aspon vediet, ze odbocuje a nejde na pristavny... Asi si budem musiet vytlacit cestovne poriadky a trasy autobusov...
co sa tyka zaruky, ta je zo zakona 2roky a je prenosna, ako ked si kupis na inzerat mobil, notebook,..., k tomu mas rozne bonusy ako je 3 rocny servis gratis(vid body a ukony, co som Ti tu v nejakej teme vypisovala z tej brozurky, co som k vaciam od auta dostala)a tam sa pise, ze 3rocny servis je len pre 1.majitela-to je asi odmena-marketingovy tah, ze si si to auto od nich kupil, potom tam mas garanciu mobility a ta je podla mna prenosna, cize sa viaze na auto, nie na majitela...Co uvazujes nad kupou?:O)))

lost

/okrem telefonovania s použitím systému hands free/.

napr tento zakon je deravsi ako syr...

tusim som videl testy a aj obycajne handsfree ci bluetooth na repraky auta odvadzaju pozornost..

tym padom mozno aj obycajna koverzacia medzi posadkou odvadza pozornost (a mozno aj radio ci dokonca hudba)