Naozaj som az taka nesikovna?

Príspevok v téme: Naozaj som az taka nesikovna?
zebra108

mam manzela ktory ma nevie za nic pochvalit,stale ma len kritizuje stale som vsetkemu co sa nepodari na vine ja a uz ked idem nieco spravit tak to uz robim s vedomim ze zas ma zdrbe...ja neviem kde je chyba ale myslim si zeked ma stale zdrbe tak som asi naozaj nesikovnna...moje sebavedomie je totalne podupane,uz pri pohlade na seba si vravim ze som skareda a uz dlhsie si chcem spravit vodicak ale stale to odkladam lebo si uz ani neverim ze to spravim...vie mi niekto poradit ako si pomoct

mataBB

jasne, klasicky scenar...este ho bran..sorry, ale si chuderka, ktora sa pcha do zadku niekomu, kto z teba robi NULU

nechapem taketo zeny..naco sa potom stazujes ked s tym nechces nic robit?

jajka001_

neviem naco riesit hned rozvod, ved bud zena, nenechaj si skakat po hlave, otvor si usta, povedz svoje a mas.
nevies ci by si sa vedela osamostatnit? co si na nom zavisla? nerozumiem. ved bud ho lubis a preto si s nim alebo preto lebo nevies samostatne existovat?

zebra108

vedela som ze toto mi bude kazdy pisat ze sa mam rozviest a bude klud ale ja na to nemam iny dovod inak si rozumieme dobre,len mi na nom vadi ze ma za nic nevie pochvalit aj som mu to vravela ale ja som taka ze on ma raz dva krat zdrbe a ja uz si to beriem a stale o tom rozmyslam a potom ked uz idem daco spravit tak si na to spomeniem no neviem ...myslim si ze su horsie manzelstva suce na rozvod tam kde je alkohol napr.

´´´´

A este dodam neviem ci mas tie deti male alebo su uz dospele ale ak su male a v domacnosti vediete aj caste hadky mysli aspon na tie deti VER MI STRASNE TRPIA KED VAS POCUVAJU HADAT SA.

´´´´

Neviem poradit uplne pretoze sa mi to nestalo ale mam v rodine dve zeny kt.toto prezivaju a nie a nie sa osamostatnit.Neviem ide o financie?alebo co?Vies jedna sa vyhovara na to ze mala 3 deti a nemala kam ist druha ma 2 deti a ze to nieje take lahke no naozaj neviem ale potom sa naco stazuju a chcu pomoc ale ked im niekto pomoc ponukne tak nie odmietnu a zase sa len stazuju.Nieje to lahke urcite ale podla mna treba len odvahu ak ju nemas budes trpiet cely zivot s chlapom kt. zato nestoji a ak mas tie deti budu trpiet s tebou to mam z vlastnej skusenosti.V detstve by som najradsej nemala otca bolo by nam lepsie ale mama nie a nie ze kam pojde a tak sa trapi az doteraz a na stare kolena ju este aj podvadza a ona je uz na liekoch psychicky nadne naco to bolo dobre.Pomocnu ruku jej davame uz aj teraz ako dospely ze jej aj byt kupime moze prist hoci kedy a ona nie a nie ze nas nechce zatazovat.Takze s toho vyplyva ze vkuse len vyhovorky skor nemohla lebo sme boli maly a nemala kam ist a teraz sme vsetci dospely tak nas nechce zatazovat.Neuvedomuje si ze takto sa vsetci trapime viac ako keby sme vedeli ze sa ma uz dobre u niekoho z nas.Jajaj NEPOCHOPIM no uz som asi aj odbehla od temy.Proste rozmyslisi co chces dalej v zivote lepsie to uz nebude to mi ver nezmeni sa uz.Nikdy sa nezmenia k lepsiemu ale k horsiemu to ANO to je pravidlo

mataBB

vidis? ani sama si neveris...bojis sa osamostatnit? ja mam 23 a chystam sa to urobit a nebojim sa..ked si neveris ty sama tak ti nebude verit ani nikto iny

zebra108

neviem preco som s nim koli dietatu to urcite nie je...mozno sa bojim ze co by bolo dalej,zit bez chlapa sa nebojim skor toho ci by som zvladla sa osamostatnit

´´´´

Mate spolu deti?Pytam sa preto ze co ta taha aby si s nim bola ked ta takto uraza.Urcite to nieje normalne nikto nieje dokonaly ale takto ta deptat pri vsetkom co spravis to teda nie nie.Nechapem ako mozete zit s takymto clovekom ale ako myslim vacsina zien vy si myslite ze uz neexistuje ziadny iny chlap na svete?

mataBB

a preco si to nechas? preco sa nebranis? mlcanim len potvrdzujes, ze on ma pravdu...mne by to stalo aj za hadku, ked niekto zo mna robi nulu a handru, tak som ochotna sa aj povadit a neraz