stale chory co to uz nechapem

soffa

moze to byt aj alergia..Alergia znamena zapal v tele,preto je clovek stale chory.Nech si da urobit alergologicke vysetrenia

mataBB

a ty si myslis ze silne antibiotika su vyhra? vies ty nieco o liekoch? antibiotika -to je take svinstvo, zaplesnuju organizmus, zatazuju pecen, nicia crevnu mikrofloru, ked netreba radsej ich nepredpisovat..moze byt rad ze ma takeho doktora, ktory mu hned neda najtazsie sirokospektralne atb, ako niektori a zbytocne

mozno ani nepotreboval atb..tie sa davaju pri bakterialnych infekciach, ak ma v tele virus tak to ajtak berie zbytocne.

a cudujem sa tvojmu priatelovi, je stale chory a nenavstivil imunologa? trochu nezodpovedne..mozno keby to riesil skor nemuselo by to takto dopadnut

no tak

no hej ved dufam ze siel na pohotovost lebo sa neozyva ...uvidime lebo ten jeho doktor je taky ze on skor taky prirodny je slabe lieky pridpisuje no teraz asi silnejsie mu predpisal duomox 1000 ja nenavidim doktorov takych debilov daktorych ....radsej nech trpi jak by mu mal dat poriadne lieky do frasa !