duchovia v dome??

bibi123

mne sa to parkrat stalo, ked som byvala sama v byte, ktory rodicia kupili po jednej pani, ktora zomrela(vraj v tom byte). Ked som si pustila cd a nechala na kupelnove dvere otvorene, tak som sem-tam zazrela, akoby chodbou prechadzal tien a nebolo to velmi prijemne, alebo sa mi sem tam otvorili vchodove dvere(mozno nejaky zly podtlak:D), aj ked boli zabuchnute, odkedy som ich uz vzdy zamykala, tak to prestalo, alebo sa hybala zaclona, ale nemal byt z coho prievan. Teraz zijem s priatelom v inom byte, uz nic takeho nastastie nezazivam:O)))aj ked pes sa nam parkrat tyzdenne zadiva na strop, akokeby tam nieco bolo...

elsa5.5

kto nezažije neuverí že?tiež sa mi to stalo po smrti mojej babky a viackrát,zapál v izbe za ňu sviečku,alebo chod na hrob zapáliť sviečku:)

bash.ka

neznasam ten neprijemny pocit aj ked racionalne sa nemam coho obavat. ale niekedy aj moj kocur sa boji vojst do chodby a to mi uz neni potom vsetko jedno..

Excita

Ja osobne som taky pocit zazila iba po smrti mojho dedka... trvalo to cca 2 tyzdne... urcite som si to iba vsugerovala, ale mala som neuveritelne a nevysvetlitelne pocity, ze tam je... ked som z toho mala uz blbe pocity a nestacilo zapnuta Tv alebo hudba, proste som isla niekam inam, na navstevu, von, na diskoteku a pod., najma vecer a v noci :-)