Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako je to s vymennymi listkami k odbornym lekarom?

jajkafr

Laurina neviem možno boli, ale tuším, že bolo aj na vlastnej vôli lekára či ťa bez toho ošetrí alebo nie... veď to je jedno

jajkafr

Laurina
ja som nepotrebovala výmenný lístok k psychológovi a to som šla k štátnemu... a bolo to v dobe kedy si výmenné lístky potrebovala všade...

pustny_kvet

k psychiatrovi neboli potrebne, ale k statnemu psychologovi boli, tym som si ista. nepotrebovala si ich iba k sukromnikom, kde si si za kazdu hodinu platila, ale u statnych to tak neplatilo. tak preto sa pytam, ze ako to je teraz s nimi..

jajkafr

pustny_kvet
k psychológovi, psychiatrovi si nepotreboval výmenný lístok ani predtým keď boli povinné a teraz keďže ich zrušili tak ich nepotrebuješ k žiadnemu lekárovi.

pustny_kvet

jajkafr alebo aj ini, a k psychologovi to ako funguje? viem, ze ked si chcela ist k statnemu (bezplatne), tak si potrebovala vymenny listok, teraz ked sa tie listky rusili, tak uz ani tu nie je potrebny? vdaka za odpoved

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako je to s vymennymi listkami k odbornym lekarom? - Fórum - ZDRAVIE.sk